+420 774 775 777
Košík je prázdný
Weleda den v Alpíku 3.12.

Zveme Vás ve čtvrtek  3. 12., 9 - 17 hod. do naší prodejny v Ostravě na pleťové poradenství a testování Weleda produktů s nejvyšší kvalitou.

Celý článek
27.11.2020
A B

Dny dopravy zdarma

 Využijte Dny dopravy ZDARMA - do konce listopadu !!

Celý článek
16.11.2020
A B
Weleda - poradenství a 2+1 produkt Zdarma v Alpíku - PRODLOUŽENO

Protože mnozí z Vás nestihli využít poradenství a akci s  Weledou 2+1 , které proběhlo 6.10. u nás na prodejně, domluvili jsme pro Vás opakování! Tentokrát proběhne poradenství ve čtvrtek 22.10., od 9 do 17 hod. Přijďte do naší prodejny v Ostravě na pleťové poradenství a testování Weleda produktů s nejvyšší kvalitou.

POZOR!! Jako bonus pro Vás máme akci 2+1 na Weleda produkty až do 22.10. Pokud tedy nemůžete ve čtvrtek, přijdě k nám kdykoli do té doby a nenechte si ujít získat nejlevnější produkt zdarma.

Celý článek
09.10.2020
A B
Den s kosmetikou Nobilis Tilia

Zveme Vás na Den s kosmetikou Nobilis Tilia. Odborný poradce se Vám bude věnovat a pomůže s výběrem vhodných produktů podle Vašich potřeb. Při nákupu této kosmetiky na naší kamenné prodejně získáte 15% slevu !!  (nevztahuje se na internetové objednávky).

Rádi Vás přivítáme v úterý 8.9. mezi 10:00 -16:00 v naší nové prodejně Alpík v centru Ostravy (30.dubna 3128/2b).

 

Celý článek
04.09.2020
A B
Alpík.cz se stěhuje

Milí zákazníci, 

s potěšením Vám oznamujeme, že se v červenci stěhujeme !!

Přestože to bude znamenat omezení provozu na několik dní, výsledek bude stát zato! Přečtěte si co vše pro Vás máme přichystáno.

 

Celý článek
02.07.2020
A B
Pleťové poradenství v Alpíku

Přijďte vyzkoušet přírodní péči Weledy do naší prodejny Alpík.

Celý článek
19.02.2020
A B

 

Zajímá Vás jak Vám bude sedět dekorativní kosmetika BoHo Green Make Up ? Chcete osobně vyzkoušet tuto organickou kosmetiku s certifikáty Cosmébio a Slow Cosmétique a VEGAN. Potřebujete probrat, které produkty se hodí na Vaši pleť? 

 

Celý článek
09.12.2019
A B
Další Víkendové dny dopravy zdarma jsou tu !!

Dny dopravy zdarma

Využijte Dny dopravy ZDARMA - přes celý víkend !!

Celý článek
05.12.2019
A B
Chemické interiérové vůně mohou být nebezpečné

Kdo by netoužil po čistém, provoněném domově. Právě od vůní často očekáváme, že dotvoří atmosféru místa k dokonalosti. Z různých interiérových osvěžovačů se pak line třeba mořský vánek, jarní louka nebo čerstvě upečený koláč. Tím to ale nekončí. S vůní se totiž uvolňuje i koktejl chemických látek s neblahým účinkem na lidské zdraví. Rozlučte se s…

Celý článek
18.10.2019
A B
WELEDA DEN v Alpíku

Zveme Vás na WELEDA DEN v naší prodejně Alpík.
Přijďe si v pondělí 21.10. vyzkoušet voňavé produkty Weledy na vlastní kůži. Odborný poradce se Vám bude věnovat a pomůže s výběrem vhodných produktů podle Vašich potřeb.
Při nákupu dostane dáreček a k tomu skvělou 20 % slevu  !!

Sleva se nevztahuje na internetové objednávky a dárkové balení.

Těšíme se na Vás.

 

Celý článek
15.10.2019
A B
Den s kosmetikou Nobilis Tilia

Zveme Vás na Den s kosmetikou Nobilis Tilia. Odborný poradce se Vám bude věnovat a pomůže s výběrem vhodných produktů podle Vašich potřeb. Při nákupu této kosmetiky na naší kamenné prodejně získáte 10% slevu !!  nevztahuje se na internetové objednávky.

Rádi Vás přivítáme v úterý 17.9. mizi 10:00 -16:30 v naší prodejně Alpík v centru Ostravy.

 

Celý článek
11.09.2019
A B

Vůbec nevadí. Pro skvělý úspěch jsme se rozhodli, že akci zopakujeme.

Zastavte se v naší prodejně Alpík 22. 8. od 12 hodin. Naši profesionálové vás nalíčí a poradí, jak se starat o vaši pleť.

Zároveň můžete získat slevu 10% na produkty značky Urtekram a Benecos zakoupené v naší prodejně.

Celý článek
19.08.2019
A B
Tipy pro zamilované aneb prožijte (ne)všední chvíle ve dvou

Slavíte Valentýn? Kořeny tohoto rok od roku populárnějšího svátku sahají až do starověkého Říma. Katolický kněz Valentýn tam i přes zákaz vládce Claudia II. oddával mladé vojáky s jejich snoubenkami. Po odhalení byl uvržen do žaláře a 14. února popraven. Ať už jste čerstvě zamilovaní, nebo svou lásku vytrvale pěstujete už delší čas, můžete se svým…

Celý článek
07.02.2019
A B
Objevte kouzlo aromaterapie

V dnešní uspěchané, stresující době je aromaterapie jako dar z nebes. Aromaterapie je jedním z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě využíváním jejího nenahraditelného bohatství pro léčbu pomocí vůní. Užívá éterické oleje rostlin pro obnovu rovnováhy organismu a pro posílení fyzické i psychické stránky člověka,…

Celý článek
25.10.2018
A B
Aromaterapie
Zahalte se do přírodní krásy

Která žena nechce být krásná, ať zvedne ruku…neuvidíte ani jednu. A která žena chce mít zdravou pleť?...ruce zvednou všechny. A jak to udělat, aby naše pleť byla krásná i zdravá? Jak docílit toho, aby dekorativní kosmetické přípravky nebyly pouhým nástrojem pro zakrytí nedostatků, ale spíše pomocníkem k získání zdravé, přirozeně krásné pleti?…

Celý článek
08.10.2018
A B
Zdravé opalování ?

Blíží se doba dovolených a řada z nás se chystá za sluníčkem k moři. Ale nejen tam je slunce silné. I v našich končinách se před ním musíme chránit. Nebo ne?

Celý článek
11.06.2018
A B

 

 

VÍTĚZEM V BOJI PROTI AKNÉ!

Každý z nás touží po dokonalé pokožce. Většina z nás se jí však bohužel nemůže pochlubit. Díky vnitřním i vnějším vlivům pravidelně bojujeme s nejrůznějšími kožními problémy. Jedním z nejpalčivějších, kterým si téměř každý v určitém období život projde, je akné. Zdálo by se, že tento nepříjemný problém není třeba široce představovat. Víte ale přesně, co je akné nebo jak s ním bojovat?
 
Akné je neinfekční chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových folikulů. Obecně jej lze rozdělit na tři skupiny: akné podmíněné vnitřními faktory, akné podmíněné vnějšími faktory (např. kosmetické akné) a akné vznikajicí jako vedlejší projev užívání některých léků. Asi nejznámější formou onemocnění je první skupina, které začíná nejčastějí kolem 11 až 13 roku života. Svého maxima dosahuje kolem 16-18 let věku.
 
Příčinou je zvýšená tvorba kožního mazu, bakteriální osídlení na kůži a dědičnost. Z dalších faktorů, které mají důležitý význam to jsou stres, zažívací obtíže, různá ložiska infekce v těle, potraviny, sluneční záření a další.
 
Zásadním bodem správné péče o aknózní pleť je používání správné kosmetiky. Speciální nabídku vhodné přírodní kosmetiky najdete na našem eshopu.
 

 

Zde je výběr nejlepších pomocníků v boji s akné z nabídky našeho eshopu:

Celý článek
28.03.2018
Religis admini

 

Který kartáč je vhodný pro Vaše vlasy?

Použití kartáčů na vlasy a hřebenů je pro krásné vlasy nutností. Není však tak jednoduché se zorientovat v nabídce různých kartáčů, abyste vybrali zrovna ten, který se hodí pro vaše vlasy, účes. Nevhodný výběr kartáče může tak vést k poškození vlasů, jejich lámání nebo vytrhávání.

 

Celý článek
22.02.2018
A B

Vaše pleť v zimě trpí.

Je pro vás péče o pleť na prvním místě? V zimním období vaše pleť trpí nejvíce. Zima se pomaličku blíží. Ovšem jaký přípravek na péči o pleť nejlépe vybrat? Na trhu existuje řada olejů, které vaši pleť chrání, vyživují a pečují o ni. Nicméně pleť může po nich působit mastným dojmem, který ne každý uvítá. Řešení nabízí firma Saloos a její novinka v podobě unikátního bio rostlinného elixíru. Unikání složení Squalanu s výživnými regenračními oleji a látkou Bright Oleoactif vdechne vaší pleti opravdu živost..

 
Základ elixíru je tzv. "suchý olej". A co vlastně dokáže?

 

 

Suchý olej pro vaši pleť?

 

Squalane 100 % je tzv. "suchý olej", který se díky své struktuře velice snadno vstřebává. Jediné co po něm zůstane je sametově jemná a hebká pleť. Díky jeho jemné struktuře se výborně roztírá a ještě lépe vstřebává. Pokožku zanechá rozjasněnou bez pocitu mastnosti, dodá jí hydrataci a napomáhá ke zlepšení přirozeného vzhledu. Na druhou stranu působí také jako antioxidant, jež ochrání vaši pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí.

 

Jak se Squalane používá?

 

Je vhodné jej používat 2x denně. Aplikaci provádějte vždy ráno a večer na vyčistěnou pleť. Brzy pocítíte rozdíl a Squalane se tak stane skvělou přírodní náhradou drahých podkladových bází pod váš make-up.

 

 

Nakoukněte do tajů značky Saloos

 

                                                                              

Saloos Bio rostlinný elixír 

Squalane a Kamélie 20 ml 

 

Anti-age elixír pro všechny typy pleti, mimořádně vhodný na vrásky. Vyhlazuje pokožku a poskytuje jí intenzivní regeneraci. Vdechne život unavené pleti, zklidní ji, vyživí a přispěje k jejímu vitálnímu vzhledu. Pomáhá redukovat tmavé skvrny a sjednocovat tón pokožky. Díky své struktuře se velice snadno a přitom rychle vstřebává. Zároveň působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí.

 

 

  

 Squalane 100% Saloos 20ml

 

Vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to tak úplně klasický olej. Je to olej, který není mastný. Díky své struktuře se velice snadno a přitom rychle vstřebává. Jediné co po sobě zanechá je pocit sametově jemné a hebké pleti. Zároveň působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí. 
100% Squalane se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o pleť.

 

 

 

 

Hyaluronové sérum Saloos 15ml 

 

Anti-age sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti. Posiluje její tonus a navrací jí svěží vzhled. Vhodné na vrásky a pro všechny typy pleti, včetně citlivé se sklonem k podráždění. Čistý přírodní produkt bez parfemace.

 

 

 

 

Chcete se podívat na více produktů Saloos ?

 

 

 

 

 

Celý článek
27.09.2017
Religis admini
Přijďte si vyzkoušet Havlíkovu Apoteku do Alpíku

Srdečně vás zveme na prezentaci produtků Havlíkovy přírodní apotéky.

Můžete se těšit na informace o stávajících produktech i novinkách, které si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. 

Celý článek
23.06.2017
A B