+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / Ucelený systém EKO praní od Tierra Verde - nyní v akčních cenách!!

Ucelený systém EKO praní od Tierra Verde - nyní v akčních cenách!!

10.02.2021
A B

Eko praní s Tierra Verde

Co je to ucelený systém EKO praní a jak to funguje?

Systém pro kompletní EKO praní od Tierra Verde je postavený na kombinování několika produktů, díky kterému je praní šetrné k lidem i přírodě a současně zanechává prádlo doopravdy čisté.

Chcete ho vyzkoušet a nevíte kde začít? Čtěte dále...

AKCE PRODLOUŽENA - do konce března máte prací program od Tierra Verde možnost získat ve slevě nebo si vybrat z nabídky akčních balíčků.
Celý sortiment EKO praní Tierra Verde se slevou 10% zde.

Eko praní ve slevě na Alpik.cz

Proč stojí za to systém EKO praní od Tierra Verde vyzkoušet?

  • Jednotlivé produkty jsou zaměřené přesně na určitý problém (změkčení vody, odstranění skvrn). Máte možnost používat jen to, co skutečně potřebujete, neplýtvat a zároveň dosáhnout požadovaného výsledku.
  • Je funkční a vyperete s ním stejně dobře jako s konvenčními pracími prostředky.
  • Zanechává prádlo bez přítomnosti chemických a syntetických látek. Produkty Tierra Verde vyvíjí tak, aby vyhovovaly i ekzematikům, alergikům, osobám s citlivou pokožkou a malým dětem.
  • Jeho používáním nezatěžujete přírodu, hlavní produkty získaly nejnáročnější certifikát Ecogarantie. Všechny výrobky jsou plně biologicky rozložitelné.   
  • Je jednoduchý, stačí tři základní kroky.
  • V našem eshopu naleznete kompletní sortiment pracích prostředků.

 Jak se používá

Informace o použití a dávkování jednotlivých produktů ze sady najdete přímo na jejich obalech. Stačí si jen osvojit tři základní kroky a eko praní je hračka:

systém Eko praní  

První krok: Odstranění skvrn

Z běžně ušpiněného prádla není nutné skvrny zvlášť odstraňovat. Pokud je však prádlo znečištěné extrémně, je třeba použít nejprve Žlučové mýdlo na skvrny. Další produkt Puer - bělicí prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku je pak výborný pro namáčení a odstranění fleků ze stálobarevného prádla. Po odstranění skvrn již nemusíte používat zbytečně silné konvenční prací prostředky.

Druhý krok: Praní

Před praním doporučujeme nejprve zjistit tvrdost vody s pomocí Testovacího pásku. Pokud ukáže, že je voda pro praní příliš tvrdá, použijte Změkčovač vody. Zabarvení testovacího pásku vám napoví, jaké množství změkčovače je ideální. Koncentrovaný Prací gel na bázi ořechů v biokvalitě tvoří klíčový produkt celého systému a je vítanou volbou pro všechny alergiky, ekzematiky a osoby s citlivou pokožkou.

Třetí krok: Máchání

Máchadlo prádla s levandulovou silicí výrazně zvyšuje kvalitu výsledku praní. Neutralizuje prací lázeň a zabraňuje usazování zbytků pracích prostředků v textilních vláknech. Prádlo tak nezešedne a vláknům se vrací jejich přirozené vlastnosti i vzhled.

Čím je systém pro kompletní EKO praní od Tierra Verde výjimečný?

  • Suroviny pro výrobu našich produktů volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech a při výrobě používáme revitalizovanou vodu.
  • Výrobky Tierra Verde neobsahují ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy ani barviva. Jsou plně biologicky odbouratelné. 
  • Výrobky Tierra Verde jsou vysoce účinné a spolehlivé. A to díky tomu, že Tierra Verde sledujeme světové trendy v oblasti vývoje ekologických produktů, inovuje své stávající produkty a rozšiřuje portfolio, aby měli zákazníci stále větší příležitosti žít odpovědně vůči sobě i naší planetě.

Akční balíčky pracích prostředků Tierra Verde

Startovací sada kompletního Eko Praní Balíček Gel + změkčovat + test Balíček prací prášek + Máchadlo

Výhodná startovací sada kompletního EKO praní 6 ks

329,- Kč   Ušetříte 141,- Kč

Prohlédnout

Balíček Pracího gelu + Změkčovače + testovacího pásku 

159,- Kč   Ušetříte 83,- Kč

Prohlédnout

Balíček pracího prášku + Máchadla                         

249,- Kč   Ušetříte 69,- Kč

Prohlédnout

 

Celý sortiment EKO praní Tierra Verde se slevou 10% zde.