+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / Tipy pro zamilované aneb prožijte (ne)všední chvíle ve dvou

Tipy pro zamilované aneb prožijte (ne)všední chvíle ve dvou

07.02.2019
A B

Slavíte Valentýn? Kořeny tohoto rok od roku populárnějšího svátku sahají až do starověkého Říma. Katolický kněz Valentýn tam i přes zákaz vládce Claudia II. oddával mladé vojáky s jejich snoubenkami. Po odhalení byl uvržen do žaláře a 14. února popraven. Ať už jste čerstvě zamilovaní, nebo svou lásku vytrvale pěstujete už delší čas, můžete se svým protějškem prožít romantické chvíle. Zásadní je vyhradit si na druhého dostatek času a pozornosti. Jestli to bude na Valentýna, nebo jindy už je zcela na vás.

Pozornost namísto darů

Můžete svého partnera či partnerku zahrnout dárky. Nebo na to jít jinak a vyhradit si čas jen pro vás dva.

Privátní chvilku bez rodiny, telefonů, televize a všeho, co by vás mohlo rušit. Věnujte svému protějšku plnou pozornost. V dnešním rušném světě jde o opravdový klenot. Zajímejte se aktivně o druhého a věnujte mu láskyplnou péči. Dejte si vzájemně pocit, že milujete a jste milováni. Uvidíte, že vám vydrží na několik dní. Máme pro vás pár tipů, jak si společný čas zpříjemnit.

Atmosféra jako základ úspěchu

Prostředí má na naši pohodu obrovský vliv. Nepodceňte proto jeho přípravu. Přítmí je příjemnější než ostré světlo. Intimní atmosféru vám pomohou navodit vonné svíčky. Vzduch dokonale provoní také éterický olej Tantra s afrodiziakálním účinkem. Nakapat jej můžete na keramickou destičku, do aromalampy, nebo elektrických aroma difuzérů

 

Dokonalá relaxace

Proměňte koupelnu v romantickou svatyni a vlezte si společně do vany. Ve vodě rozpusťte přírodní sůl s květy bylin, nebo se pobavte při pěnění šumivé bomby Soapgasm s vůní santalového a cedrového dřeva. Povzbuzuje touhy. K zakončení koupele se hodí sprchový olej Flirt, který uvolňuje psychické napětí a stimuluje partnerské vztahy.

Něžné uvolnění

Překvapte svou lásku něžnou masáží. Nemusíte být profesionální masér, ani studovat masážní techniku. Jde především o doteky, které přinesou uvolnění a vzájemný pocit důvěry. Výzkumy ukázaly, že tělo díky dotekům a mazlení produkuje oxytocin, který bývá nazýván také hormonem lásky. Abyste při masáži nesedřeli svého milého či svou milou z kůže, použijte masážní olej. Některé jsou určeny přímo pro partnerskou masáž a k dostání jsou i v dárkových kazetách. Vybavit se můžete také lubrikačním gelem BIOglide, který je díky 100% přírodnímu složení přátelský k pokožce a díky tomu může být použit nekonečně dlouho.