+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Rakytník BIO

Rakytník BIO Flora Natura 20 * 15ml

Rakytníku se někdy také přezdívá sibiřský ananas. Má pronikavou nakyslou chuť i vůni a výraznou oranžovou barvu. Je ceněný pro svůj obsah vitamínu C, který se používá na celkovou podporu odolnosti organismu - prospívá normální funkci imunitního systému. Rakytníkový olej je schopný podpořit regeneraci a zdraví kůže především u mladých jedinců s problematičtější pletí.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30031
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
399 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte až 3 ampulky denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
100% BIO* rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) šťáva

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* rakytník řešetlákový (šťáva): 15 ml

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah