+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Kopřiva BIO Flora Natura 20 * 15ml

Jen málokterá bylina je tak zajímavá jako kopřiva. Tato běžná, ale velmi výjimečná rostlina, přispívá především k pročištění organismu, což následně můžeme vidět na dobrém stavu krve. Celkově napomáhá normální funkci vylučovací soustavy. Mimo jiné prospívá přirozené funkci slinivky břišní. Používá se i jako oplach na kůži a vlasy, protože podporuje jejich zdraví a krásu.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30021

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Pokud užíváte léky současně, před konzumací produktu si prosím vyžádejte radu u lékaře nebo v lékárně. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství.

Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
100% BIO* kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) nadzemní části

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* kopřiva dvoudomá (nadzemní části): 2000 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah