+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Detoxikace / Complex 4+ Játra

Complex 4+ Játra (artyčok, ostropestřec, desmod.,) Flora Natura

Komplex Játra s artyčokem je určený primárně na pročištění jater a žlučníku. Vhodná směs pro jarní očisty organismu. Celkově podporuje dobré trávení.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30205
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
549 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 2 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
BIO* artyčok (kořeny), BIO* ostropestřec mariánský (celá nadzemní část), BIO* Stužkovec vystoupavý (celá nadzemní část), BIO* pampeliška lékařská (celá nadzemní část), BIO* prvosenka (Primula veris) květy

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* artyčok (kořeny): 500 mg**, BIO* ostropestřec mariánský (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* Stužkovec vystoupavý (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* pampeliška lékařská (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah