+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Imunita / Complex 4+ Imunita

Complex 4+ Imunita (echinacea, rakytník, serp.,.) Flora Natura

Podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Imunita+ je směs určená na podporu imunity při chřipkách a nachlazeních, když už na vás tzv. něco leze. Působí příznivě při virových i bakteriálních onemocněních doprovázených horečkou. Díky mateří kašičce dodává živiny.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30203

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Flora Natura nabízí produkt formou tekutých extraktů, které obsahují to nejlepší, co příroda a úly vyprodukují. Úlové produkty se používají už od nepaměti: královna se živí výhradně mateří kašičkou a dožívá se až 5 let, zatímco ostatní včely žijí 6 měsíců. Výrobky jsou zpracovávány a baleny s největší péčí, abyste si mohli užít jejich plně prospěšné účinky.

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Naura.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se pro lidi, kteří užívají léky na ředění krve. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 20 dní najednou.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí.

Ingredience:
BIO* med (1500 mg), BIO* echinacea (1000 mg**), BIO* tužebník (1000 mg**), BIO* mateří kašička (250 mg)

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* mateří kašička: 250 mg BIO* med: 1500 mg BIO* echinacea (nadzemní části): 1000 mg** BIO* tužebník (nadzemní části): 1000 mg**

10 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah