+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Cleavers 400mg

Cleavers 400mg 90 kapslí Viridian

Doplněk stravy s Galium aparine.
Výrobce: Viridian
Kód: WD10019
EAN: 5060003598091
Dostupnost: expedice - nedostupné u dodavatele, předpokládaná dostupnost koncem února 2021
549 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Svízel přítula je rostlina rozšířená po celém světě. Má celou řadu prospěšných účinků a proto je hojně využíváná jako podpůrný prostředek při mnoha rozličných komplikacích i coby preventivní doplněk stravy. Popis jejích účinků je běžně dostupný v kvalitní literatuře a internetových zdrojích.

Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení:
90 kapslí

Dávkování:
1-3 kapsle denně během jídla.

Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte v suchu a chladu mimo dosah dětí.

Složení v 1 veganské kapsli:
svízel přítula (Galium aparine) nadzemní část 400 mg, obal kapsle (rostlinná celulóza).