+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Imunita / Activated Barley Powder Organic (Přednaklíčený ječmen)

Activated Barley Powder Organic (Přednaklíčený ječmen) 100g Viridian

- prášek z přednaklíčeného BIO ječmene
- pěstováno ve Švédsku pod ochrannou známkou ActivTM
- zdroj enzymů, antioxidant, očista
Výrobce: Viridian
Kód: WD10067
EAN: 5060003592754
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
299 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Doplněk stravy.

Aktiv™ představuje patentovanou ochranou známku pro speciálně aktivovaný před-naklíčený organický ječmen, pěstovaný v přísně ekologických podmínkách v severním Švédsku. Monitorovaná  sklizeň probíhá v okamžiku, kdy dochází k aktivaci obilných klíčků. Aktiv™ obsahuje v této fázi nejvyšší možné množství bioaktivních enzymů, beta glukanů, aminokyselin, naturálních vitamínů, minerálů a mikroprvků. Díky šetrnému procesu zpracování a sušení, si finální prášek zachovává své kompletní bioaktivní vlastnosti. Jednou z prvních autorit, která doporučovala ječmen, byl Hipokrates, používali jej i římští legionáři a gladiátoři pro podporu celkové kondice.

Více než 1000 bioaktivních enzymů: zásadním rozdílem mezi klasickým ječmenem, popřípadě mladým zeleným ječmenem a před-naklíčeným organickým ječmenem je obsah bioaktivních enzymů. Před-naklíčený organický ječmen obsahuje tzv. aktivní jádro, které je těsně před okamžikem vytvoření lístků. Právě v této fázi obsahuje ječmen přes 1000 bioaktivních enzymů! Mezi ty nejdůležitější patří:

- Super Oxid Dismutáza (SOD)
- Alpha-amyláza
- Invertáza
- Limitdextrináza
- Pullanáza
- Celluláza
- B-glukanáza
- Phenoáza
- Fosfatáza
- Peptidáza
- Endorproteáza
- Proteináza
- Fosfodiesteráza

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- celkovou podporu organismu
- doplnění stravy o silný antioxidant

Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení:
100 g

Dávkování:
1-3 čajové lžičky denně s jídlem nebo můžete prášek smíchat se šťávou, ovocným nebo zeleninovým koktejlem nebo nasypat na cereálie.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let. Pro těhotné a kojící ženy užívání výrobku doporučujeme po konzultaci s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Vhodné pro veganskou stravu.

Typické aminopkyselinové spektrum:

Aminokyselina obsah na 100 g
Cystin 230 mg
Methionin 170 mg
Kyselina asparagová 560 mg
Threonin 330 mg
Serin 470 mg
Kyselina glutamová 2300 mg
Prolin 1080 mg
Glycin 390 mg
Alanin 390 mg
Valin 510 mg
Isoleucin 350 mg
Leucin 680 mg
Tyrosin 330 mg
Phenylalanin 480 mg
Histidin 220 mg
Lysin 350 mg
Arginin 490 mg


Složení:

100 % ječmen v prášku (zpracován před naklíčením).