+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Regenerační krém Mateří kašička Atok

Regenerační krém Mateří kašička má výrazné zjemňující účinky, přispívá k obnově elasticity pleti a stabilizuje její vlhkost. Díky obsaženým látkám působí příznivě proti tvorbě vrásek a zpomaluje stárnutí pleti.
Výrobce: Atok
Kód: B1017

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
314 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Popis:
základ krému tvoří rostlinné oleje, které se vyznačují zjemňujícími a zvláčňujícími účinky, přispívají ke zklidnění pokožky. Mateří kašička je známá svými výraznými regeneračními účinky, pokožku vyživuje a účinně přispívá ke zjemnění vrásek. Obsažený éterický olej z nerolu je znám svými antibakteriálními a uklidňujícími účinky, zlepšuje obranyschopnost pleti a její elasticitu, zmírňuje projevy podráždění a přirozeného stárnutí. Beta-karoten a vitamin E jsou rovněž silnými antioxidanty. Spolu s kakaovým máslem zabraňují tvorbě vrásek, stabilizují vlhkost pokožky, podporují její pružnost a vláčnost, zpomalují stárnutí pleti.

Účinky:
Zklidňuje, zvláčňuje, aktivuje látkovou výměnu, optimalizuje fyziologické funkce pokožky, působí preventivně proti tvorbě vrásek.

Typ pokožky:
Všechny, zejména však citlivá, problematická a stárnoucí.

Aroma:
Příjemně nasládlé.

Složení:
Rostlinné oleje – sójový, mandlový a sezamový, kakaové máslo, éterický olej nerol, mateří kašička, emulgátory, glycerin, vosk, beta-karoten, vitamin E, provitaminy, voda.

Upozornění:
Opatrně při alergii na včelí produkty.

Účel a způsob použití:
Určeno k péči o pokožku obličeje a těla. Požadované množství krému naneseme na pokožku obličeje či těla a jemně vetřeme.

Tip:
Tento krém je oblíbený zvláště u žen středního a zralého věku.