+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Proapinol Hadek

Směs éterických olejů spolehlivě likvidující vši i jejich zárodečná stádia.
Výrobce: Hadek
Kód: H2805

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
283 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Lze ho tedy používat nejen pro školáky, ale i pro děti předškolního věku. Preparát lze použít i v těhotenství či v době kojení. Jeho výhodou je, že vši zlikviduje naprosto spolehlivě během několika hodin.

Hlavní obsahové složky: 
Éterické oleje, např. levandulový, eukalyptový, tymiánový,….

Použití: 
Preparát vyrobíte doma s pomocí medu. V potřebném množství (dle délky vlasů), ho získáte přidáním buď 15 ml do 250 ml medu, nebo 30 ml (celé lahvičky) do 500 ml medu. Po vetření do vlasů pak zabalíte vlasy na několik hodin do fólie 5 až 10 hodin). Nakonec jen vlasy umyjete a vyčešete hustým hřebenem.
Výhody takto vyrobeného preparátu jsou zřejmé. Kromě toho, že je cenově příznivý, spolehlivě likviduje vši i jejich zárodečná stadia. Pro člověka, včetně dětí, je naprosto netoxický. Lze ho tedy používat nejen pro školáky, ale i pro děti předškolního věku. Původní receptura Proapinolu byla později na základě poznatků ještě trochu vylepšena, ale to nemá vliv na skutečnost, že na takový preparát u vší nemůže vzniknout rezistence. Jeho výhodou je, že vši zlikviduje naprosto spolehlivě během několika hodin. Netřeba ani žádných dalších šamponů, aktivátorů a já nevím, co kdo v této oblasti ještě vymyslel. Vzpomínám si, že mnozí jej sundávali již po 5 hodinách, a výsledek byl 100%.

Upozornění: 
Věnujte náležitou pozornost ručníkům, ložnímu prádlu apod., a vyprat je při teplotě kolem 60°C. Nezbytně nutná je občasná preventivní kontrola hlavy.

Ingredients: 
Lavandula angustifolia, Eukalyptus citriodora, Melaleuca alternifolia, Thymus vulgaris, Rosmarinus officinalis, Cupressus sempervirens, Origanum majorana, Satureia montana