+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Mangové máslo Hadek

Mangové máslo vykazuje zjemňující a regenerační vlastnosti.
Výrobce: Hadek
Kód: H5025

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
582 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Tradičně je používáno v deštných pralesích pro své schopnosti uklidňovat, zabránit vysoušení pokožky a chránit před UV zářením.

Vlastnosti:
Velmi jemný rostlinný tuk s vynikající snášenlivostí. Mangové máslo vykazuje zjemňující a regenerační vlastnosti. Je dobře stabilní proti žluknutí. Tradičně je používáno v deštných pralesích pro své schopnosti uklidňovat, zabránit vysoušení pokožky a chránit před UV zářením. Zlepšuje roztíratelnost přípravků. Stabilizuje emulze.

Fyzikální vlastnosti:
Bělavý, pevný tuk.
Bod tání: cca +33–38°C.

Základní obsahové složky:
mastné kyseliny – hlavní podíl kyselina olejová (C18:1) cca 45%, stearová (C18:0) cca 42%, palmitová (C16:0) cca 7%, linolová (C18:2) cca 3%, vitaminy E a A, alantoin, triterpenalkoholy, estery kyseliny skořicové, lecitin.

Použití:
Pokožku zjemňuje, je vhodný pro ošetřování zejména zralé, povadlé a suché pokožky. Správně emulgováno napomáhá stabilizaci její vlhkosti. Vhodné jako součást přípravků dětské, opalovací a vlasové kosmetiky. Ošetřování pokožky mangovým máslem se projevuje obnovou její pružnosti. Součást exkluzivních regeneračních přípravků.

INCI:
Mangifera Indica Seed Butter