+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Kapsle TRICOX Migliorin 40+40+40

Výrobce: Migliorin
Kód: M80505
EAN: 8021685012586
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
1 659 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Nejnovější péče proti padání vlasů v tabletách, kapslích a tobolkách,která zabraňuje nadměrnému padání vlasů a zároveň podporuje obnovení přirozeného růstu vlasů, které jsou silnější a pevnější.

JAK PŮSOBÍ:
Díky obsaženým aktivním látkám, působí zároveň na více úrovních. Posiluje vlasy a vlasovou pokožku a podporuje povrchový oběh ve vlasové pokožce, což dodává více kyslíku a živin vlasovým kořínkům.

Díky nové výrobě tobolek, které jsou odolné vůči žaludečním kyselinám, se účinné látky lépe vstřebávají a dochází tedy k jejich menším ztrátám způsobovaným jejich vyloučením.

KDY SE POUŽÍVÁ:
používá se vždy, kdy může být nutné zamezit abnormálnímu vypadávání vlasů a kdy chceme podpořit jejich nový růst.

POPIS:
ústní užívání pro zastavení začínající plešatosti. Blokuje enzym 5 alfa reduktázu, který je nejvíce zodpovědný za vypadávání vlasů. Tři receptury díky obsahu vitamínů, minerálů, aminokyselin, oligominerálů a rostlinných výtažků spolu působí na několika frontách najednou: posilují vlasy a vlasovou pokožku, podporují povrchový oběhve vlasové pokožce, což dodává více kyslíku a živin vlasovým kořínkům. Jednoduše přispívají ke zlepšení kožního trofismu.

ÚČINKY:
pomáhá znormalizovat tvorbu kožního mazotoku a lupů, podporuje krevní mikrooběh, posiluje schopnost keratinizace, snižuje aktivitu enzymu 5 alfa reduktázy, který nese hlavní odpovědnost za plešatost, podporuje a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi.

1 TABLETA: biologicky dostupná forma vápníku a hořčíku, které působí na obnovení rovnováhy fyziologických výkyvů, na nichž může záviset padání vlasů nebo problémy s lupy či přílišná tvorba mazotoku. Jedná se o problémy způsobované stresem nebo dlouhodobým užíváním léčiv. Obecně souvisí také se změnou ročních období.

2 TOBOLKA: kombinace vitamínů, minerálů a aminokyselin, které spolu vzájemně působí tak, že stimulují růst vlasů anehtů. Výživové složky pak mají ochrannou funkci na vlasové váčky a pomáhají předcházet jejich stárnutí, které způsobuje působení volných radikálů na vlasy.

3 KAPSLE: její složky podporují přirozený růstový proces vlasů, posilují kořínky, zlepšují okysličení vlasové pokožky a tím i sílu vlasu.

 

Upozornění:
udržujte z dosahu dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní množství.

Varování:
neužívejte v těhotenství. Není vhodné pro děti. Neužívejte po delší časové období bez konzultaces lékařem

FYZIOLOGICKÝ EFEKT: může příznivě působit na výživu tkání (vlasů a nehtů).

OBSAH ROSTLINNÝCH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE: proso 130 mg, přeslička 20 mg.

OBSAH VITAMÍNŮ V DENNÍ DÁVCE: kyselina pantothenová 12,7 mg (70,5% RDA), biotin 75 µg (16,6% RDA).

OBSAH MINERÁLŮ V DENNÍ DÁVCE: železo 7 mg (33,3% RDA), zinek 2,5 mg (11,1% RDA), molybden 50 µg (50% RDA), měď 0,5 mg (27,7 % RDA), vápník 400 mg (33,3% RDA), hořčík 150 mg (33,3% RDA).

OBSAH AMINOKYSELIN V DENNÍ DÁVCE: L-Cystin 99,9 mg, L-Methionin 50 mg, L-Leucin 10 mg, L-Threonin 10 mg, L-Valin 10 mg.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: 1 tabletku ráno, 1 tobolku v poledne a 1 kapsli večer; během jídla zapijte vodou.