+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Cellu-Therap Koupelnový olej Hadek

Koupelový olej CELLU-THERAP je vhodný pro péči o pokožku při relaxační koupeli.
Výrobce: Hadek
Kód: H1001

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: dodání - dostupné až počátkem ledna 2022
123 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Koupelový olej CELLU-THERAP je vhodný pro péči o pokožku při relaxační koupeli. Použité složky, kterými jsou rostlinné a éterické oleje mají regenerační účinky. Éterické oleje jsou známé svými prokrvujícími schopnostmi. Mohou aktivovat tok lymfatických tekutin, napomáhat odstraňovat toxické produkty látkové výměny z těla. Jako všechny koupelové oleje velmi dobře čistí pokožku.

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje, např.: mandlový, z vlašských ořechů, sójový, jojobový, z pšeničných klíčků, brutnákový, pupálkový. Éterické oleje, např.: rozmarýnový, vavřínový, skořicový, jalovcový. Emulgátor, lecitin a vitamíny, např.: A, E, F.

Použití:
10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje CELLU-THERAP vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění: 
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu. Nepoužívat bez konzultace s lékařem v těhotenství, v období kojení, u malých dětí a při epilepsii.

INCI: 
Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Juniperus communis Fruit Oil, Lecithin, Rosmarinus officinalis Flawer Oil, Cedrus atlantica Wood Oil, Butyrospermum parkii Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Prunus dulcis Oleosemes, Sesamum indicum Seed Oil, Borago officinalis Oil, Oenothera biennis Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Foeniculum vulgare Fruit Oil, Salvia officinalis Oil, Laurus nobilis Oil, Cinnamomum zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus citriodora Oil, Citrus limon Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Chlorophyll.

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.