+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Koupelový olej Baby heřmánek Atok 100 ml

Koupelový olej Heřmánek napomáhá ke zklidnění a zjemnění pokožky. Je zvláště vhodný pro citlivou a ekzematickou pokožku nejen dětí, ale také dospělých. Příjemná heřmánková vůně napomáhá navodit klidný spánek.
Výrobce: Atok
Kód: B1043E_old
EAN: 8595107500604

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Doporučení:
Vhodný i pro dospělé s extrémně citlivou pokožkou. Pomáhá navodit příjemný spánek. Působí jemně a šetrně, protože obsahuje čistý éterický olej z heřmánku a nikoli heřmánkový extrakt, který často působí dráždivě.

Účinky:
Zklidňuje a uvolňuje, zjemňuje pokožku, obsažené éterické oleje jsou známy i protizánětlivými, hojivými, dezodoračními a antiseptickými účinky.

Typ pokožky:
Všechny, zejména však jemná, citlivá, postižená ekzémy a lupénkou.

Aroma:

Jemné, bylinné, typicky heřmánkové.

Složení:

Rostlinné oleje – mandlový, sójový a jojobový, éterické oleje – heřmánek modrý, heřmánek žlutý a řebříček, emulgátor, vitamin E.

Účel a způsob použití:
Určeno ke koupelím. 10–20?ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje přidáme do proudu tekoucí vody. Teplotu lázně volíme individuálně. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut. Během této doby pokožku masírujeme žínkou či kartáčem, v závěru pak tělo nesprchujeme, pouze lehce osušíme. Po koupeli zůstává pokožka jemná a vláčná. Doporučujeme lahvičku s koupelovým olejem před použitím protřepat.