+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Směs éterických olejů Repelin Aromafauna

Směs éterických olejů - antiparazitní účinky
Výrobce: Aromafauna
Kód: F0075

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
285 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Směs éterických olejů s antiparazitním účinkem.
Zemitá vůně vetiveru, hřebíčku, pelargonie, s bylinnou vůní tymiánu, rozmarýnu, odlehčená ravensárou a citronovým eukalyptem.
Odpuzuje parazity, má repelentní účinky, obsažené éterické oleje jsou známé svým působením na povrchové a vnitřní parazity. Posiluje koncentraci a vůli, dodává sebevědomí, usnadňuje dýchání. Vhodný při nervovém vypětí, výcviku, zklidňuje dechové centrum a hyperaktivní mysl.

Použití:
Přípravek lze aplikovat buď přímo do srsti, nebo jej můžeme přidat do krémů či olejových základů. Není vhodné používat přímo na kůži. Pár kapek přípravku lze nakapat např. na obojek či postroj zvířete. Přípravek má velice silnou aromatickou vůni, proto buďte při jeho aplikaci opatrní.

INCI:
Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Ravensara aromatica Twig Oil, Eucalyptus citriodora Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Pelargonium graveolens Flower Oil, Thymus vulgaris Oil, Vetivera zizanoides Root Oil.

Bezpečnostní upozornění:
Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Podezření na genetické poškození. Podezření na vyvolání rakoviny. Zdraví škodlivý při požití a při styku s kůží.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.