+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Neutrál Lipio-sérum Hadek

Pokožku regenerují, zjemňují a mají protizánětlivé účinky – pravidelným používáním může dojít i k zesvětlení hyperpigmentací, chrání i před UV zářením.
Výrobce: Hadek
Kód: H1950

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
389 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Lipio sérum je regenerační přípravek zcela nové koncepce. Použité suroviny jsou známé pro své účinky optimalizovat funkce pokožky včetně produkce tukových žláz. Pokožku regenerují, zjemňují a mají protizánětlivé účinky – pravidelným používáním může dojít i k zesvětlení hyperpigmentací, chrání i před UV zářením.

U většiny přípravků se již stalo firemní tradicí nabídnout i základní verzi, tedy bez éteric­kých olejů. Tímto se nabízí možnost vytvoření vlastního individuálního přípravku ať již pro potěšení nosíku, anebo s požadovanými speciálními terapeutickými účinky. Za jistých okolností se však může hodit použití LIPIO SÉRA v neutrální formě. 

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje: brutnákový, jojobový. Lecitin. Pantenol. Vita­miny E, A, F. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.

Použití: 
Několikrát denně 5–7 kapek aplikujte na pokožku ošetřenou pleťovou vodou nebo tonikem. Vhodné použít i na ošetření očního okolí. Vznikající emulzi jemně vmasí­rujeme do pokožky. Pracujeme šetrně, abychom zbytečným tlakem nedráždili citlivé cévky v pokožce.

Upozornění: 
Je nutno dbát na čistotu závitu lahvičky! Stírat zbytky přípravku, aby nedo­cházelo ke kontaminaci mikroorganismy. Před použitím protřepat.

INCI: 
Aqua, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Olea europaea Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Borago officinalis  Seed Oil, Panthenol, Urea, Glycerin, Retinyl palmitate, Lactic Acid, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpyllum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Xanthan gum, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). 

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.