+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Lecitol Neutral Super Masážní olej Hadek

Masážní olej neutrální vhodný pro péči o pokožku s výskytem ekzémů.
Výrobce: Hadek
Kód: H2719

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
298 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Vysoký obsah lecitinu navíc nabízí možnost individuální přípravy jedinečných masážních, koupelových i sprchovacích přípravků, a to jak olejo­vých, tak i „mléčných“.
Jedno z použití, které LECITOL NEUTRAL SUPER nabízí, je vynikající neutrální masážní olej. Ale stejně jako u koupelových olejů i zde přidáním specifických éterických olejů lze definovat požadované účinky.
Smícháním, stačí silné protřepání, malého množství vody, nejlépe pleťové, s LECITOLEM (1–2 díly vody na 5 dílů oleje) lze připravit i příjemnou masážní emulzi. Přípravek LECITOL NEUTRAL SUPER je vhodný ve své neutrální formě, případně s individuálně zvolenými éterickými oleji jako exkluzivní tělový olej, či spíše bezvodý krém, pro péči o normální a suchou pokožku např. po sprchování či koupeli.

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje: jojobový, makada­miový, z pšeničných klíčků, karité, brutnákový, kanolový, pupálkový. Lecitin. Vitamíny: E, A, F. Betakaroten.

Upozornění: 
Před každým použití přípravek protřepat.

Použití: 
Požadované množství zvoleného přípravku naneseme na pokožku a jemně vtíráme či vmasírujeme.

INCI: 
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Macadamia ternifolia Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Lecithin, Butyrospermum parkii Oil, Borago officinalis Seed Oil, Oenothera biennis Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate, Beta-carotene.

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.