+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Kosmetika / Vlasová kosmetika / Kondicionéry, balzámy / Prášek Amla Bio - přírodní Kondicionér a Intenzivní vlasová kúra

Prášek Amla Bio - přírodní Kondicionér a Intenzivní vlasová kúra Khadi 150g

Khadi prášek AMLA se získává ze semen plodů organicky pěstované amly (indický angrešt).
Výrobce: Khadi
Kód: KH012
EAN: 8906020510258
Dostupnost: expedice - dostupn- dostupnost za 5-10 dnů od objednávkyost za 2-6 dnů od objednávky
219 Kč
197 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Khadi prášek AMLA BIO (150 g)

Je velmi jemně namletý a používá se jako kondicionér po mytí vlasů nebo jako vynikající vlasová kúra či ve směsi s ostatními rostlinnými prášky Khadi.
100% rostlinný kondicionér a intenzivní vlasová kúra – pro výjimečný objem a lesk vlasů.

Khadi prášek AMLA se získává ze semen plodůorganicky pěstované amly (indický angrešt). Je velmi jemně namletý a používá se jako kondicionér po mytí vlasů nebo jako vynikající vlasová kúra či ve směsi s ostatními rostlinnými prášky Khadi. Amla patří k nejstarším vlasovým kondicionérům a dodává vlasům výjimečný objem a lesk.

Amla patří mezi plody s nejvyšším obsahem vitamínu C. Zásobuje vlasové kořínky základními živinami. Zároveň vlasy intenzivně čistí. Vyživující složky amly působí proti vypadávání a šedivění vlasů. Pravidelná aplikace amly pomáhá vlasům udržet si svoji přirozenou barvu a lesk. Amla nezasahuje do ochranné vrstvy vlasů. Je vysoce účinná proti volným radikálům, jedná se o velmi silný antioxidant. Pokožka hlavy zůstává díky ní pružná. Amla působí rovněž proti lupům. Používáním Khadi prášku AMLA budete udržovat vlasy a pokožku svěží a zdravé.

NÁVOD K POUŽITÍ:
V závislosti na délce Vašich vlasů rozmíchejte 1-2 lžíce prášku s horkou vodou a vytvořte středně hustou pastu. Po vychladnutí na tělesnou teplotu ji naneste přímo do mokrých vlasů, umytých šampónem. Nechte působit 10-15 minut. Delší doba působení v délce 30 minut zesiluje účinek na vlasy a pokožku hlavy. Vlasy opláchněte pouze vodou. Upozornění pro ty, kdo mají chemicky odbarvené blond vlasy: otestujte si prosím pastu na vzorku vlasů. Vzhledem k narušení vlasové struktury by u odbarvených blond vlasů mohlo dojít k nežádoucímu tónu. Ten lze po několika umytích šampónem z vlasů vymýt, přesto u takovýchto vlasů doporučujeme přípravek otestovat.

TIPY K POUŽITÍ OSTATNÍCH PŘÍPRAVKŮ KHADI:

Rostlinné barvy na vlasy Khadi - v případě použití prášku AMLA vesměsi s rostlinnou barvou na vlasy Khadi ČISTÁ HENNA dochází k zintenzivnění jejího červeného odstínu
Khadi prášky SHIKAKAI a REETHA - smíchejte Khadi prášky AMLA, SHIKAKAI a REETHA, a to v podílu jedné třetiny každé složky. Vzniklou pastu aplikujte stejným způsobem, avšak do neumytých mokrých vlasů. Tato rostlinná pasta představuje účinný šampón a zároveň vynikající kondicionér.

Khadi neutrální barva SENNA / CASSIA –
takédo této vlasové kúry můžete přidat Khadi prášek AMLA, ještě více tím zintenzivníte její pečující účinky

Šampóny – pro mytí vlasů můžete použít tekutou řadu šampónů Khadi.

SLOŽENÍ (INCI):

Emblica officinalis (organicky pěstovaná amla)

VÝROBCE: Khadi, Indie

O KHADI:
Název Khadi je odvozen od indického mírového hnutí proti britské koloniální nadvládě, vedeného Mahatmou Ghandim ve 20. letech minulého století. V dnešní době je synonymem pro přírodní a fair trade produkty z venkovských oblastí Indie. Naše filozofie je založena na čistém učení ajurvédy, na moderních znalostech z oboru přírodní kosmetiky a zároveň následuje tradici Khadi. Tím jsou zajištěny etické pracovní podmínky výrobcům v Indii a zároveň je zajištěno, že výrobky odpovídají přísným evropským standardům přírodní kosmetiky BDIH. Výrobky jsou sestaveny ve spolupráci s uznávanými experty na ajurvédu v Indii. Jsou vyráběny bez pokusů na zvířatech a při jejich výrobě není používána práce dětí. Jejich složení je založeno na přírodních surovinách, bez použití ropných produktů, syntetických barviv, parfémů a konzervačníchlátek.