+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Kosmetika / Vlasová kosmetika / Barvy na vlasy pro ženy / Barva na vlasy 7.4 Medium Blonde Red

Barva na vlasy 7.4 Medium Blonde Red Naturigin

Permanentní přírodní barvy NATURIGIN 100% bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů.
Výrobce: Naturigin
Kód: NG7.4
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
406 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Barva Naturigin 7.4 Medium Blonde Red dodá vlasům přírodní, středně tmavý blond odstín, s mahagonovým odleskem. 100% kryje šediny a je vhodná i pro vlasy bez šedin.

100% bez PTD 100% bez amoniaku 100% bez SLS, resorcinolu a parabenů 100% krytí bílých vlasů a výborná trvanlivost. Obsahuje 12 certifikovaných organických a přírodních olejů a extraktů. Barvy jsou vhodné pro všechny typy vlasů Jednoduchý postup barvení - 30 minut Příjemná vůně Netestováno na zvířatech Veganské Profesionální kvalita.

Jedinečná receptura obsahuje organické a přírodní ingredience, zejména citrónový a mandarinkový esenciální olej a dalších 10 vyživujících, přírodních složek a esenciálních olejů, které chrání vlasy během procesu barvení, dodávají výživu a krásný lesk.

UPOZORNĚNÍ:
Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou.

Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin. Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití.