+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Regenerační olej Růže Atok 30ml

Tento olej s obsahem éterického oleje z růže damašské udržuje přirozenou hydrataci a elasticitu pleti, přispívá k vyhlazení pokožky, povzbuzuje unavenou pleť a napomáhá k odstranění drobných kožních defektů.
Výrobce: Atok
Kód: B2015Z
EAN: 8595107521432
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
632 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Obecná charakteristika:
Vysoce účinné preparáty přírodního původu. Jedná se o bezvodé a pokožkou stoprocentně využitelné přípravky. Na rozdíl od krémů, je není třeba doplňovat emulgátory a konzervačními látkami. Obsažené éterické oleje samy o sobě jsou známy výraznými antimikrobiálními a konzervačními účinky. Regenerační oleje udržují pleť vláčnou a pružnou, mají dlouhodobě hydratační účinek. Unavené pleti vrací mladistvý vzhled.
Preparáty s obsahem vzácných éterických olejů a rostlinných olejů s vysokou regenerační schopností, zejména brutnákového, pupalkového a jojobového (BPJ). Tyto oleje se vyznačují vysokým obsahem kyseliny gamalinolenové, která velmi příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost buněčné stěny. Exkluzivní regenerační oleje dodáváme v designově jedinečných obalech z pískovaného skla a v krabičkách.

Účinky:
Zklidňuje, zvyšuje pružnost pokožky, významně podporuje její regeneraci, obsažené éterické oleje jsou známy svými hojivými účinky a schopností zmírňovat alergické kožní reakce a záněty.

Typ pokožky:
Všechny typy, zejména suchá, citlivá a zralá.

Aroma:
Těžší květinové, typicky růžové.

Složení:
Rostlinné oleje – brutnákový, pupalkový, jojobový (BPJ), mandlový, z pšeničných klíčků, éterický olej růže damašská, vitamin E.

Účel a způsob použití:
Určeno k péči o pokožku obličeje. Po umytí obličeje naneseme na vlhkou pleť několik kapek regeneračního oleje a vzniklou emulzi jemně vmasírujeme do pokožky. Po aplikaci se pokožka neleskne, zůstává hebká, pružná a vláčná. Před aplikací regeneračního oleje doporučujeme pokožku umýt hydrofilním olejem a dočistit pleťovou vodou nebo tonikem dle typu pleti.