+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Regenerační krém Tea Tree Atok 50 ml

Regenerační krém Tea tree zklidňuje podrážděnou a svědící pokožku, přispívá k regeneraci drobných poranění a odřenin, je účinný také při bodnutí hmyzem, kdy zmírňuje svědění. Je obzvláště vhodný pro problematickou, zánětlivou a aknózní pleť.
Výrobce: Atok
Kód: B1070D_old
EAN: 8595107511259

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Obecná charakteristika:
Nabídka krémů Original ATOK je velmi bohatá a přináší tu nejvhodnější péči pro každý typ pokožky. Regenerační krémy jsou určeny k pěstění pokožky obličeje, ale i těla. Vyrábíme je šetrnými postupy, což zaručuje zachování maximální účinnosti obsažených bioaktivních látek. Složení krémů umožňuje pronikání účinných látek až do hlouběji uložených tkání.Velká část regeneračních krémů je obohacena ochrannými filtry chránícími pokožku před nežádoucím UV-zářením.

Doporučení:

Osvědčuje se při hojení drobných poranění a odřenin, také i při bodnutí hmyzem. Varianta s OF6 je vhodná při pobytu na slunci.

Účinky:
Chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí, obsažené éterické oleje jsou známy i antiseptickými, protizánětlivými, hojivými účinky a schopností preventivně působit proti kožním onemocněním.

Typ pokožky:

Zánětlivá, aknózní, problematická.

Složení:

Rostlinný olej sójový, éterický olej tea tree, emulgátory, glycerin, vosk, ochranné filtry (u varianty OF6), provitaminy, voda.

Účel a způsob použití:

Určeno k péči o pokožku obličeje a těla. Požadované množství krému naneseme na pokožku obličeje či těla a jemně vetřeme.

Tip:
Velmi vhodná je kombinace tohoto preparátu s pleťovou vodou Tea tree nebo s pleťovým tonikem Tea tree.