+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Čistění a úklid / Přípravky na nádobí / Myčka / Tablety do myčky 3 v 1 s leštidlem a solí

Tablety do myčky 3 v 1 s leštidlem a solí Almacabio 25ks

Tablety do myčky zanechají nádobí zářivě čisté a lesklé.
Výrobce: ALMACABIO
Kód: NM0287
EAN: 8018229161299

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Nové složení tablet kombinuje přednosti leštidla a soli do myčky a dokonalé čistící účinnosti. Každá tableta je chráněna ve vodě rozpustným mikrofilmem schopným úplného rozpuštění. Tablety odstraňují všechny typy mastné špíny, včetně zaschlé, eliminují pachy a dezinfikují. Jsou ideální pro nádobí ze skla, nerezové oceli, keramiky, plastu, hliníku i porcelánu. Aktivně chrání kovové části myčky. Všechny povrchově aktivní látky a rozpouštědla jsou snadno, rychle a kompletně biologicky odbouratelné, protože se jedná výhradně o látky rostlinného původu. Všechny složky jsou dle certifikace BIOCEQ považovány za EKO a BIO.

Návod na použití:
Tableta je vyrobena s filmem rozpustným ve vodě, nerozbalujte, umístěte tabletu do zásobníku a zvolte mycí program dle potřeby. Alkalický produkt. V případě velmi tvrdé vody přidejte sůl i leštidlo Almacabio.

Dávkování:
1 tableta na 1 myčku.

Doporučení:
Použijte doporučené množství na plnou myčku, šetříte tak vodu a energii.

Skladování:
V chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Složení (INCI):
Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid Monohydrate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Silicate, Sodium Gluconate, Protease, Bentonite, Alkyl Glycosides, D-Pentose Oligomeric Alkyl Glycosides, Mycrocrystalline Cellulose, Alfa-Amylase, Lauryl Glucoside, Perfume.

Chemické složení:
5% až 15% bělidlo na bázi kyslíku; <5% neiontové povrchově aktivní látky; enzymy (proteázy, amylázy), parfém.

Upozornění:
Může způsobit vážné podráždění očí, pokud je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, vezměte s sebou obal produktu. Pokud se produkt dostane do očí, opatrně oplachujte vodou několik minut, pokud jsou nasazeny kontaktní čočky, opatrně je vyjměte a pokračujte ve vyplachování.

Obsah / nádobu zlikvidujte v souladu s platnými předpisy.

Dráždivé

Země původu: Itálie