+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / Zahalte se do přírodní krásy - kosmetika Benecos

Zahalte se do přírodní krásy - kosmetika Benecos

08.10.2018
A B

Která žena nechce být krásná, ať zvedne ruku…neuvidíte ani jednu. A která žena chce mít zdravou pleť?...ruce zvednou všechny. A jak to udělat, aby naše pleť byla krásná i zdravá? Jak docílit toho, aby dekorativní kosmetické přípravky nebyly pouhým nástrojem pro zakrytí nedostatků, ale spíše pomocníkem k získání zdravé, přirozeně krásné pleti? Zahalte se do přírodní krásy, nechte se hýčkat přírodní dekorativní kosmetikou Benecos.

 I VAŠE PLEŤ SI ZASLOUŽÍ PÉČI.

Benecos je německá značka moderní, stylové, přírodní, organické a certifikované kosmetiky. Trendem dnešní doby je navracet se zpět k přírodě, ať už se jedná o stravu či léčbu nemocí. Lidé se začínají ptát a přemýšlí nad tím, co je pro jejich tělo prospěšné, jak nahradit chemické látky v potravinách, místo léků se stávají populární bylinky. Benecos jde ještě dále, postavil se proti negativním účinkům složek na zdraví a tělo, používaných v běžné dekorativní kosmetice, a vyvíjí přírodní kosmetiku bez problematických přísad.

Přírodní dekorativní kosmetika se na trhu objevuje již několik let, jejím problémem jsou však vysoké ceny a omezený sortiment výrobků. Benecos nabízí ceny dostupné opravdu všem, výrobky vlastní BDIH certifikát pro kontrolu kvality přírodní kosmetiky, produkty nejsou testovány na zvířatech a v sortimentu přírodní kosmetiky Benecos najde opravdu každá žena vše, po čem její srdce a pleť touží, od pudru a make-upu, přes řasenky, štětce, stíny, tvářenky, až po laky na nehty.

benecos

PROČ PŘÍRODNÍ DEKORATIVNÍ KOSMETIKA?

Všechno, co si aplikujeme na pokožku, je vstřebáváno našim tělem. Mnoho látek, používaných v běžné dekorativní kosmetice, je dokonce škodlivých. Mezi problematické složky patří silikony, minerální oleje a parafíny. Silikony se vyrábějí synteticky, pokožka je po nich sice hedvábná a hladká, ale nepřináší jí žádné pozitivní účinky. Tělo je není schopno odbourat, zůstávají na pokožce velmi dlouho a zanášejí ji. Nemluvě o jejich naprosto neekologické výrobě. Minerální oleje a vosky jsou složené z uhlovodíkových sloučenin, které kůže nevstřebá, a proto zůstávají na povrchu. I když je pokožka na dotek i pocitově hebká, látky narušují přirozenou regulaci kůže a její metabolismus a nedovolí její vlastní regulaci. Parafíny ucpávají póry, těžce se rozkládají, tělo je neumí absorbovat a dráždí kůži.

benecos benecos

 

A PROČ PRÁVĚ BENECOS?

Benecos podporuje ženskou zdravou krásu, nabízí 100% přírodní a veganskou alternativu, která vaší pleti ani tělu neublíží. BDIH certifikované výrobky Benecos neobsahují žádné minerální oleje nebo deriváty, silikony, parabeny, syntetické emulgátory nebo barviva či aromatické látky. Ingredience, používané v dekorativní kosmetice Benecos, vaši pokožku naopak vyživují a rozmazlují. Rostlinné oleje a vosky mají složení obdobné pokožce, pomocí účinných látek podporují její přírodní regulaci, podporují regeneraci přirozeného ochranného filmu pokožky a jsou šetrné k životnímu prostředí.

bebecos

Cenově atraktivní výrobky Benecos se drží aktuálních trendů v kosmetice a samozřejmě se mohou pochlubit schopností kvalitního nalíčení. Benecos je určený pro mladé dívky, zkušené ženy i zralé dámy. Není tedy divu, že se značka Benecos velmi brzy stala oblíbenou v mnoha zemích Evropy.

Takže dámy, podpořte svou zdravou krásu, dejte vaší pleti to, co si zaslouží, navštivte naši kamennou prodejnu nebo e-shop a objevte tajemství přírodní dekorativní kosmetiky Benecos.

 

stojan Benecos  
BDIH vegan
biomix