+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Whirlpool ANTIFOAM GUAa 1 l

NOVINKA: Z GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1 l se stává WHIRLPOOL ANTIFOAM Bezchlórová chemie pro vířivé vany
Výrobce: GUAPEX
Kód: POOL060
EAN: 8594161200499
Dostupnost: expedice není známe, zboží není dostupné u výrobce
325 Kč (s DPH)

Podrobný popis

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách – whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.

Vlastnosti:

WHIRLPOOL ANTIFOAM je bezpečný, rychlý a bez vedlejších účinků. Přípravek vytváří tekutou bílou emulzi. Před použitím důkladně protřepte. Účinně odstraňuje vzniklou pěnu, nepoškozuje žádné materiály, působí v širokém spektru pH.

Dávkování:

Doporučené množství přípravku odměřené v odměrce nalijeme do kbelíku s vodou z vířivé vany a promícháme. Takto připravený roztok aplikujeme přímo na hladinu vody ve vířivé vaně s vytvořenou pěnou. Po několika minutách se pěna ztratí. Doporučená dávka je 10ml/m3 vody. Pokud problém přetrvává, opakujeme do zmizení pěny. Pozor! Při silném předávkování je možná tvorba zákalu. Ten můžeme postupně odfiltrovat, případně vodu naředit. Pokud je tvorba pěny ve vířivé vaně častá, je nutné vodu kompletně obměnit.

Benefity

  • Nedráždí oči a nevysušuje pokožku
  • Nedráždí kůži ani sliznice
  • Nepoškozuje technologii vířivé vany

Obsah: 1 l

Datum expirace: 36 měsíců od data výroby.