+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Tělový a masážní olej Relax Atok

Tělový a masážní olej Relax navozuje pocity stability, harmonizuje a zklidňuje. Je vhodný ke každodenní péči o pokožku.
Výrobce: Atok
Kód: B2112

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
166 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Účel použití:
Určeno ke každodenní péči o pokožku a k masážím celého těla.

Typ masáže:
Relaxační.

Popis:
Tělový a masážní olej Relax podporuje relaxaci, navozuje pocity stability, harmonizuje a zklidňuje. Výborně se osvědčuje při procedurách spojených s aromaterapií, především při relaxačních a uvolňujících masážích. Olej Relax je vhodný jak pro domácí, tak profesionální použití, dokáže vykouzlit nádherné wellness zážitky a svou vůní odpoutat od každodenních starostí.

Účinky:
Regeneruje a zjemňuje pokožku, podporuje relaxaci, navozuje pocity stability, harmonizuje a zklidňuje.

Typ pokožky:
Všechny.

Aroma:
Sladké, plné, opojné, s citrusovým nádechem.

Aktivní látky:
Rostlinné oleje – mandlový, makadamiový, jojobový, z meruňkových pecek, slunečnicový a z rýžových klíčků; éterické oleje – benzoin, majoránka, koriandr, komonice, cypřiš, citron a pomeranč.

Použití:
Na čistou pokožku naneseme potřebné množství preparátu a provedeme masáž. Po aplikaci zůstává pokožka hebká, pružná a vláčná.

Upozornění:
Nepoužívat v těhotenství! Nepoužívat před sluněním!

Tip:
Tento preparát lze použít také jako tělový olej.

Kompozice olejů použitých v preparátu Relax byla vytvořena dle principu pěti elementů, vycházejícího z tradiční čínské medicíny, za účelem celkové harmonizace a podpory fyzické a psychické pohody. Olej Relax symbolizuje období pozdního léta a element země. Z  pohledu tradiční medicíny a dostupných poznatků o éterických olejích je známo, že benzoin a komonice (sladká varianta jetele) zklidňují, odvádějí od úzkosti, stresu a probouzejí něhu a potřebu stálosti. Majoránka a koriandr navozují klidnou tvořivost, spokojenost, pocit pohody a jistoty. Cypřiš podněcuje optimizmus, nabádá k odvaze a podporuje k uskutečňování životních změn. Citron a pomeranč dodávají kompozici svěží jiskru, žlutými a oranžovými tóny rozjasňují chmury a mysl naplňují světlem a sluncem.