+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Čistění a úklid / Tablety na změkčení vody

Tablety na změkčení vody Ecozone 16ks

Tablety na změkčování vody chrání vaši pračku před vodním kamenem.
Výrobce: Ecozone
Kód: X01530702
EAN: 5060101530702
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
99 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Tablety na změkčení vody Ecozone Vám mohou pomoci hned třikrát. Chrání Vaši pračku před vodním kamenem, zvašuje účinost pracích prostředků, chrání a zvyšuje životnost Vaši pračky.

Pravidelným používáním změkčovače vody zabraňujete vytvoření a usazování vodního kamene na bubnu pračky a topném tělese. Díky tomu ušetříte na elektřině a prodloužíte jeho životnost.

Změkčením vody, zvláště v oblastech kde je voda tvrdá, zvýšitě účinost pracích prostředků. Můžete dávkovat v menších množstvích.  

Výrobci praček doporučují pravidelné používání tablet na odstraňování vodního kamene.

Použití: Odstraňte obal z tablety. Přidejte jednu tabletu do bubnu pračky ještě před vložením oblečení. Vložte oblečení. Perte jako obvykle.

3 v 1:

  • Zabraňuje vzniku vodního kamene
  • Změkčuje vodu a zefektivňuje čisticí prostředky
  • Chrání a udržuje prvky spotřebiče

 

Balení: 16 ks

Složení:

Citric Acid Monohydrate, Sodium bicarbonate, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium chloride, Sodium Sulfate, 2- Propenoic Acid Sodium salt (Polyacrilic Acid), Sodium Citrate, Cellulose, Polyethilenglicol, Polyaspartic Acid, Alcohol propoxylate Ethoxylate , Carboxymethylcellulose Sodium Salt, water, Talc.

100% surovin přírodního nebo minerálního původu

certifikace Vegan

 

Povinné bezpečnostní upozornění

Držte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Dráždivé