+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Dárkové sady a kazety / Sada dekorativní kosmetiky Bo.Ho

Sada dekorativní kosmetiky Bo.Ho 8ks

Nádherná sada přírodní dekorativní kosmetiky pro nádherné ženy.
Výrobce: BO.HO Green Make-Up
Kód: SDBH01
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
2 300 Kč
2 150 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sada dekoratiovní kosmetiky, která obsahuje vše důležité, aby žena byla krásná.

Sada obsahuje:

Tužka na obočí organická Brun - tmavě hnědá BOHO 1,04g
BOHO Tužka na obočí Brun tmavě hnědá je krémová a vysoce pigmentovaná. Sametová textura a velká pigmentace zaručuje dokonalý a přirozený vzhled Vašeho obočí. Tužky na obočí působí mimořádně přirozeně a zároveň obočí pěkně zvýrazní.

Řasenka organická Gypsy Volume Noir - černá BOHO 8ml
BOHO Řasenka Gypsy Volume pro extra objem dodá Vašim řasám opravdu výrazný pohled. Jedna z nejvíce přírodních a organických řasenek na trhu!

Řasenka organická Volume Green Noir - černá BOHO 5ml
BOHO Řasenka Volume & Green pro větší objem dodá Vašim řasám opravdu výrazný pohled. Díky intenzivním minerálním pigmentům dodá řasám sytě černou barvu a viditelný objem, hezky je natočí a zahustí.

Rtěnka organická Groseille - matná jahodová BOHO 3,5ml
BOHO matná rtěnka Groseille - jahodový odstín. Sametová textura a extra velká pigmentace zaručuje dokonalý výsledek. Matná dlouhotrvající rtěnka dokonale vykreslí Vaše rty. Díky intenzivním minerálním pigmentům nabízí velmi sytý odstín a nádherně voní.

Lak na nehty Plume - lesklý světle béžový BOHO 6ml
BOHO Lak na nehty Plume lesklý světle béžový odstín. Obsahuje 71,5% přírodních ingrediencí. Dokonale kryje v 1. vrstvou a je rychleschnoucí.

Lak na nehty Revolution - lesklý rudý BOHO 6ml
BOHO Lak na nehty Revolution - lesklý rudý odstín. Obsahuje 63,5% přírodních ingrediencí. Dokonale kryje již 1. vrstvou a je rychleschnoucí.

Highlighter - rozjasňovač organický Spring Glow - perleťový růžový BOHO 10g
Highlighter Spring Glow - jemně třpytící se růžový rozjasňovač vytváří nekonečný závoj perleti, která vytvoří nádherný světelný efekt a prozáří snědou či opálenou pleť.

Gypsy organická paletka Bohemian Artist BOHO 8x1,8g
Paletka GYPSY Bohemian Artist – refilová dřevěná paletka s očními stíny. Nádherná flexibilní a znovu naplnitelná organická paleta očních stínů zajišťuje ideální kombinaci 3 matných a 5 perleťových odstínů velmi intenzivních hnědých barev, které dokonale vykreslí Váš pohled na svět.