+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Peelingová rukavice - bio len Förster´s

Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.
Výrobce: Förster´s
Kód: F11110
EAN: 4009782111108
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
239 Kč (s DPH)

Podrobný popis

FÖRSTER´S MASÁŽNÍ RUKAVICE - BIO CERTIFIKOVANÁ GOTS A IVN BEST - PEELINGOVÁ

  • len a bavlna z kontrolovaného bio pěstování a podstupující ekologicky přátelské zpracování
  • bez testování na zvířatech, udržitelné obnovitelné suroviny, férové mzdy

MASÁŽ - ZDROJ VAŠÍ KONDICE A KRÁSY

PŮSOBENÍ:
Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky. 

VÝSLEDEK:
Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.

POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:
Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.