+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Aromaterapie / Osvěžovač vzduchu Freshnes

Osvěžovač vzduchu Freshnes Hadek

Osvěžovač vzduchu s vůní citronové trávy a repelentním účinkem.
Výrobce: Hadek
Kód: H7102

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: dodání - dostupné až počátkem ledna 2022
242 Kč (s DPH)

Podrobný popis

FRESHNESS osvěžovač vzduchu příjemné osvěžující vůně citronové trávy, pomeranče doplněné tymiánem. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.

Použití:
Přiměřené množství osvěžovače aplikujte do ovzduší.

TIP: Citronová tráva je známá svým repelentním účinkem.

Osvěžovač aplikujte do prostoru kanceláří, domácností. Používat jej můžete v ložnicích i na toaletách. Aplikovat je vhodné i v místnostech s malými dětmi. Mateřské školky, školy i tělocvičny. Vhodný je do skříní, do auta. Při aplikaci nenanášejte na palubní desky, plastové či lakované části nábytku. Nepoužívejte v blízkosti ohně! Přípravek obsahuje líh!

Obsažené éterické oleje:
z citronové trávy, pomerančový, tymiánový,…

Osvěžovač není vhodný pro vnitřní užívání!

Bezpečnostní upozornění:
Hořlavá kapalina a páry. Zdraví škodlivý při požití. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. 
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.