+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Ostatní doplňky / Omega 3:6:9 Oil Organic

Omega 3:6:9 Oil Organic 200 ml Viridian

Olej ze lněných, konopných semínek a dýňových semen, avokáda a pupalky. Obsahuje kyseliny- alfa linoleová, gama linoleová, linolová, olejová. Doplněk stravy.
Výrobce: Viridian
Kód: WD10057
EAN: 5060003595021
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
329 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Vyvážený nutriční olej s obsahem omega 3:6:9 nenasycených mastných kyselin. Obsahuje kyselinu gama-linolenovou (GLA) s malým přídavkem omega 9 nenasycených mastných kyselin a široké spektrum naturálních antioxidantů, včetně vitamínu E a karotenoidů. Díky příjemné chuti jej můžete přidat do vašeho oblíbeného koktejlu, nebo pokrmu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– Podporu aktivního životního stylu

Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení:
200 ml

Doporučení dávkování:
Dávkujte průběžně během dne 1-2 čajové lžičky. (1 čajová lžička = 5ml) Olej můžete přidat do Vašeho oblíbeného jídla, zeleninového salátu,  koktejlu, nebo dávkovat přímo. Doporučujeme tento produkt kombinovat s kapslemi Viridian Joint Complex.

Upozornění:
Nevhodné pro děti. Pro těhotné a kojící ženy užívání výrobku doporučujeme po konzultaci s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro vegany. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 6 týdnů.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 20-40 5 ml (1 čajová lžička)*
Organický olej ze lněných semínek 48% (2,09 g)
Organický olej ze semínek konopí 36% (1,57 g)
Organický olej z avokáda 6% (0,26 g)
Organický olej z pupalky 5% (0,22 g)
Organický olej z dýňových semen 5% (0,22 g)
Alfa linoleová kyselina (omega 3) 1520 mg
Kyselina linolová (omega 6) 1520 mg
Gama linolenová kyselina (omega 6) 70 mg
Kyselina olejová (omega 9) 76 mg

*1 dávka odpovídá 5 ml. Balení obsahuje 40 dávek.

Složení:
lněný olej (48%), konopný olej (36%), avokádový olej (6%), pupálkový olej (5%), dýňový olej (5%)

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
  • Všechny složky jsou 100% aktivní
  • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou