+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Oleosol Pedi Hadek

Masážní přípravek pro omytí a peeling nohou s jemnou mořskou solí.
Výrobce: Hadek
Kód: H2812

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
167 Kč (s DPH)

Podrobný popis

OLEOSOL PEDI nohy dobře omyje a díky obsahu mikrokrystalů soli s ním lze provést jemný peeling. Nejen že tím odstraníme část zrohovatělé pokožky, jež má na nohou zvýšenou tendenci se vytvářet, ale jako pozitivum lze hodnotit i skutečnost, že právě při plísňových problémech pokožky se nachází značná část zárodečných stádií plísní právě v této zrohova­tělé pokožce. Pravidelná péče o nohy za pomoci přípravku OLEOSOL PEDI odmění uživatele aktivnější možností zbavit se plísňových problémů. Díky abrazivním účinkům přípravku a obsahu éterických olejů masáž za pomoci mikrokrystalů soli zlepší i prokrvení, a tím i látkovou výměnu nohou, tedy jejich „vnitřní čištění“.

Co se použití této speciality týká, jako vhodné doporučení je nejprve koupel nohou v teplé vodě, jejímž účelem by mělo být změkčení zrohovatělé vrstvy pokožky. Pro dané účely lze též použít koupelový olej na nohy. Na takto připravené nohy, mohou být vlhké, naneseme potřebné množství OLEOSOLU PEDI a provedeme masáž, čímž změkčenou zrohovatělou vrstvu z části odstraníme.

OLEOSOL PEDI obsahuje i éterické oleje působící jak proti nadměrnému pocení nohou, tak i proti mikro­biálnímu rozkladu potu a tvorbě onoho typického nepříjemného zápachu. Speciálně zde lze doporučit po provedené masáži nohou za pomoci OLEOSOLU PEDI, před jeho omytím, zábal nohou na cca 5–20 minut do potravinářské fólie. Pokožka takto vstřebává ve zvýšené míře éterické oleje v OLEOSOLU PEDI obsažené. Vzhledem k vysokému obsahu soli, a to se týká všech Oleosolů, se může stát, že pokud tento přípravek naneseme na rozpraskanou pokožku, vznikne pocit silného pálení. V takovýchto případech doporučujeme posečkat s použitím přípravku až do úplného zhojení pokožky. Po proceduře s OLEOSOLEM PEDI je vhodné i nadále následné ošetření v případě plísňových problémů pokožky nohou přípravkem MYKOSAN H, a v případě plísní nehtů pak přípravkem MYKOSAN N.

INCI:
Maris Sal, Butyrospermum parkii Butter, Canola Oil, Laureth-4, Lecithin, Sesamum indicum Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Oryza sativa Seed Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Mentha piperita Oil, Thymus serpyllum Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Chlorophyll, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate.

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.