+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Oleosol Jagr Hadek

Masážní přípravek při bolestech způsobených nezvyklou zátěží s jemnou mořskou solí.
Výrobce: Hadek
Kód: H2810

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
159 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Jedná se o solno-olejový přípravek, který je určený nejenom pro zajímavou a neobvyklou aromamasáž. Jeho nejdůležitějšími složkami jsou oleje a jemná mikrokrystalická mořská sůl. Konzistencí se jedná o balzám, který je při nižších teplotách celkem tuhý díky vysokému podílu bambuckého másla a rostlinných olejů v receptuře. Dobře se však nanáší na pokožku, při tělesné teplotě měkne a velice dobře se roztírá.

Mikrokrystaly soli zde mají při masáži funkci jemného „dráždidla“ pokožky. Aktivují tak její další prokrvení, zlepšují látkovou výměnu včetně toku lymfatických tekutin, a tedy i detoxikace organismu. Masáže s Oleosoly kromě výše popsaných účinků navozují jedinečné celkové uvolnění a zjemnění pokožky. Taktéž regenerační účinky nejsou zanedbatelné. Mikrokrystaly soli pak samozřejmě při masáži těla mírně obrušují i vrchní vrstvy zrohovatělé pokožky. Ale pokožka ošetřená Oleosoly je následně dostatečně chráněna před negativními vlivy, protože bambucké máslo s rostlinnými oleji a lecitinem zajišťuje, že pokožka během masáže není solí vysoušena, ale naopak použité tukové složky, včetně účinných látek – éterických olejů, jsou pokožkou vstřebávány. Tak tyto masáže slouží nejen ke zlepšení stavu pokožky, ale lze je s úspěchem použít i u mnoha zdravotních problémů (např. psoriáza, akné). Masáž Oleosoly má vliv nejen na povrchu pokožky, ale ovlivňuje i níže uložené tkáně (např. svaly).

Hlavní obsahové složky:
Mořská sůl, bambucké máslo, mandlový olej, éterické oleje: jalovec, vavřín, grep.

Vlastnosti:
Tomuto Oleosolu daly jméno JAlovcový a GRapefruitový éterický olej a tím i velice příjemnou vůni. Tento přípravek tiší bolestivé stavy, vykazuje analgetické účinky. Lze jej použít na masáže při revmatických bolestech, kožních vyrážkách a svalových bolestech způsobených nezvyklou zátěží. Díky synergickému účinku použitých éterických olejů lze tento přípravek doporučit tam, kde se objevují problémy látkové výměny (některé formy akné, dna apod.), hlavně pak otoky způsobené nadměrným zadržováním vody v těle. Přípravek vykazuje dobré detoxikační účinky. Díky obsahovým složkám obou jmenovaných olejů jej lze označit i jako masážní specialitu pro diabetiky.

Použití:
Použití je možné jak v masážním salonu, tak i v domácích podmínkách. Přípravek Oleosol se doporučuje aplikovat na vlhkou pokožku, nejlépe po osprchování. Masáž s nimi je třeba provádět s citem, nikoli agresivně a frekvence použití by neměla být častější než jedenkrát za 10 dní.
Oleosoly odstraníme z pokožky naprosto bezproblémově. Jsou koncipovány jako smývatelné, stačí tedy jejich přebytky včetně soli pod sprchou proudem vody spláchnout. Po ukončení masáže je pokožka sametově hebká.

Upozornění:
Oleosoly nedoporučujeme používat na obličej. Také se nedoporučuje používat Oleosoly v letních měsících, kdy svá těla vystavujeme slunečním paprskům.

Tip:
Přípravky Oleosol lze použít také 2× týdně na ošetření a omytí chodidel, kde spolehlivě odstraňuje nadměrně se tvořící zrohovatělou vrstvu a excelentně zjemňuje pokožku. Z tohoto důvodu určitě budou Oleosoly i vítaným pomocníkem při pedikúře.
Oleosoly lze též použít jako mycí přípravek na špinavé ruce, které dokonale očistí a nádherně zjemní pokožku rukou.

INCI:
Maris Sal, Butyrospermum parkii Butter, Canola Oil, Laureth-4, Lecithin, Citrus grandis Peel Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Oryza sativa Seed Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Laurus nobilis Oil, Beta-carotene, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate