+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / NOVINKA - kosmetika URTEKRAM řady Nordic berries

NOVINKA - kosmetika URTEKRAM řady Nordic berries

04.04.2017
Religis admini
Dánská značka Bio kosmetiky Urtekram je na trhu už 30 let a se svou širokou paletou 100% rostlinné kosmetiky se řadí k největším výrobcům bio kosmetiky ve Skandinávii. Výrobce ve svých produktech nepoužívá pesticidy, ropné produkty, konzervanty, nebo chemické složky. Taktéž stritkně odmítá testování na zvířatech a jako první firma na světě vlastní certifikát přírodní kosmetiky EcoCert, jež díky mezinárodním nejpřísnějším požadavkům zaručuje vysokou kvalitu jednotlivých produktů.
 
Nyní vyvinula novou řadu produktů, obsahující borůvky, brusinky, rakytník a šípek. Nová řada nabízí nejkvalitnější péči plnou antioxidantů a vitamínů pro vaše tělo, rozhodně stojí za to vyzkoušet to nejlepší z bio péče.
 
Z této řady Vám můžeme nabídnout: 
 
 
 

Sprchový gel - Urtekram Nordic berries

Sprchový gel poskytuje pokožce potřebnou výživu a regeneraci. Extrakt z vrbové kůry podporuje revitalizaci rovnováhy kůže a zvyšuje účinek jiných rostliných složek.

Kondicionér - ve spreji, Urtekram Nordic berries

Kondicionér obsahuje vitamíny a živiny z rakytníku řešetlákového, borůvek, brusinek a šípku. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje vlasům dokonalou výživu a regenraci. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Šampón - Urtekram Nordic berries

Šampón poskytuje pokožce potřebnou výživu a regeneraci. Extrakt z vrbové kůry podporuje revitalizaci rovnováhy kůže a zvyšuje účinek jiných rostliných složek.

Tělové mléko - Urtekram Nordic berries

Vitamíny a antioxidanty z rakytníku řešetlákového, borůvek, brusinek a šípku v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytují suché pokožce maximální výživu a regeneraci.

Tekuté mýdlo na ruce - Urtekram Nordic berries

Vitamíny a antioxidanty z rakytníku řešetlákového, borůvek, brusinek a šípku v kombinaci s kyselinou hyaluronovou jemně pečují o vaše ruce.

Deodorant roll on krémový - Urtekram Nordic berries

Přírodní vitamíny, extrakt z vrbové kůry a kyselina hyaluronová přirozeně vyživují a hydratují všechny typy pleti.