+420 774 775 777
Košík je prázdný
Alpík.cz / Magazín / Muži radí ženám: 3 dárky pro chlapy, se kterýma nešlápnete vedle

Muži radí ženám: 3 dárky pro chlapy, se kterýma nešlápnete vedle

18.11.2021
A B

Přemýšlíte, čím potěšit chlapa, aby dárek (zase) neskončil na dně šuplíku? Svetr nebo tričko? My chlapi si na měkké dárky moc nepotrpíme. Elektronika? Tu si obvykle raději vybíráme sami. A kosmetika? V té jsme většinou spíše minimalisti, ale fajnovým kouskem luxusní kosmetiky rozhodně nešlápnete vedle. 

 

1. Pro milovníky aut

Domů sice žádné vonné svíčky ani éterické oleje nekupujeme, na to přece máme vás, ženy, vůni do auta si ale občas pořídíme i my. A hlavně, máme rádi, když naše auto voní vám, ženám. Autoparfém vanilka a meloun má jemnou nevtíravou vůni, která rozhodně neurazí. A když si občas v autě zapálíme, přebije i pach cigaret, což potěší i vás.

Autoparfém Hadek

 

2. Pro chlapy, kteří se o sebe starají

Luxusní pánská dárková sada KAEREL

Šampón, sprcháč, deodorant, krém po holení a hydratační krém - svatý grál v péči o chlapské tělo. Nic víc zkrátka průměrný chlap nepotřebuje. To vše navíc můžete pořídit v luxusní dárkové sadě 4v1 od prvotřídní a přírodní značky VEG KAEREL, která je CRAP FREE. To znamená žádné svinstvo v produktech, žádné svinstvo ve vašem těle a žádné svinstvo v přírodě. A to se cení.

 

Minimalistům, kteří si vystačí s jedním krémem a sprcháčem, kupte osvěžující set Weleda. Jemná vůně rozmarýnu a vetiveru a šetrné přírodní složení je sázkou na jistotu. 

 
Weleda - osvěžující set pro muže
Mýdlo Gentleman's club  

A pokud je muž vyznavačem spíše tuhých mýdel než-li sprchových gelů, radost mu udělá mýdlo Gentleman´s Club. Sexy kouřová vůně dřeva okouzlí všechny smysly a rozehraje ty nejtajnější představy.

 

3. Pro chlapy, kteří chtějí ženám vonět

Uvědomělý chlap ví, že pánský odér umocněný 8hodinovou makačkou v práci nebo tréninkem ve fitku není pro ženský čich to pravé ořechové. A upřímně, ani pro ten pánský. Deodorant je pro moderního chlapa alfou i omegou, luxusní parfém je pak pomyslná třešnička na dortu. Rozhodně si ale nechceme připadat jako chodící parfumerie. Vsaďte proto spíše na decentní a mužné vůně. Třeba luxusní pánská vůně Malabar pepper s kořeněnými a dřevitými tóny je obvykle trefou do černého.

 
Luxusní pánská vůně Malaber pepper

 

4. Pro dědečka

čaj - bylinná směs pro děděčky   

Dědečkovi kromě výše zmíněných tipů přibalte pod stromeček ještě bylinnou bio směs pro vyrovnanost a duševní klid. Klídek v duši je totiž k nezaplacení a mít doma spokojeného dědečka… To přeci ocení i babička!

 

Další originální a zdravé dárky najdete v našem eshopu alpik.cz

 

Další články v našem magazínu:

Po čem ženy touží? 5 tipů na nejlepší dárky pod stromeček.

4 tipy na originální dárky pro děti, miminka i puberťáky, které vám vytrhnou trn z paty.