+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Lavaerde prášek Logona 1kg

Mycí zem Lavaerde Logona využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. Ten je velice jemný i k té nejcitlivější pokožce, nezpůsobuje nežádoucí podráždění.
Výrobce: Logona
Kód: TV106
EAN: 4017645014503
Účel použití: mastné vlasy
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
615 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Pokožku šetrně myje, odstraňuje z ní nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu a současně poskytuje pleti lehký peeling.

Mycí zem, neboli druh jílu, je kosmetice oblíben již po staletí. Díky jemnému přírodnímu složení pokožku zbytečně nedráždí, nenarušuje její ochranný film a nepodněcuje mazové žlázky k nadměrné produkci. Může se tak zdát, že je mycí zem vhodná jen pro smíšenou a problematickou pleť, ale mohou si ji dovolit použítvšechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Jíl je bohatý na množství minerálních lítek jako je křemík či hořčík. Snadno dokáže absorbovat nečistoty z pokožky i vlasů, ale současně pleť nedráždí a nepřesušuje.

Naopak, zjemňuje ji a díky jemným částečkám působí jako jemný peeling. Mycí zem je vhodná nejenom pro všechny typy pleti, ale také pro péči o vlasy, především o ty jemné snadno se mastící. Dodá jim zdravý objem i lesk a eliminuje nadměrné maštění. Mycí zem lavaerde je univerzálním kosmetickým pomocníkem, kterého lze použít k odlíčení obličeje, ale i jako masku, také místo šamponu pro takzvanou no poo metodu.

Použití:
Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera,...

Tip:
Malé množství prášku smíchejte v dlaních s vodou a vzniklou řídkou kašičkou si odličte obličej.

Složení/Ingredients (INCI):
Hectorite