+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Doplňky stravy / Ostatní doplňky / Kozlík lékařský BIO

Kozlík lékařský BIO Flora Natura 20 * 15ml

Podporuje zdravý spánek. Kozlík, nebo-li valeriána, oceníme tehdy, pokud potřebujeme nějakým způsobem podpořit naši duševní pohodu, klid a zdravý spánek. Příznivě působí při stresu a relaxaci organismu.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30033f

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v  laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jiim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Není vhodný pro lidi s alergií na deriváty kyseliny salicylové. Nedoporučuje se u lidí užívajících léky na ředění krve. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
100% BIO* kozlík lékařský (Valeriana officinalis) kořeny

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* kozlík lékařský (kořeny): 2000 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah