+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Klikva BIO Flora Natura 20 * 15ml

Klikva je ovoce bohaté na antioxidanty, které pomáhají chránit organismus před oxidativním stresem. Její účinky ocení i ti, kteří potřebují podpořit zdraví močových cest. Velké množství vitamínů přispívá především k normální funkci našeho zraku.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30005
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
448 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte až 3 ampulky denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
100% BIO* klikva (Vaccinium oxycoccus) plody

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* klikva bahenní (šťáva): 2000 mg**