+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Úvodní stránka Potraviny Káva Žaludovka se ženšenem 10% 200g

Káva Žaludovka se ženšenem 10% 200g

Výrobce: Bioobchod
Kód: BO144
EAN: 8595607700207

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Kořen ženšenu je po tisíce let používán v tradiční čínské medicíně a mnohé další národy východní Asie mu přisuzují významné léčivé účinky.

Byl používán jako takřka zázračný posilující prostředek na obnovu životní síly a duševní energie, přikládají se mu i afrodiziakální účinky. Jsou mu přisuzovány posilující účinky na trávící soustavu, žaludek, játra i slezinu.
Je tak vhodný při podrážděném trávení a na celkové posílení organismu, ale také při stresu a duševním vyčerpání. Kořen ženšenu tak byl oblíbený mezi nemocnými i zdravými a to jak na dvorech panovníků, tak v chudých venkovských staveních.

Žaludovku se ženšenem si můžete vychutnat horkou či vychlazenou, samotnou nebo s přídavkem mléka či medu, filtrovanou pro opravdový požitek z její chuti nebo nefiltrovanou s jemnou hutnou usazeninou. Nechte se překvapit její chutí i Vy!
Žaludovka je překvapující alternativou k obilným i pravým kávám a vychází z polozapomenuté moudrosti našich předků a jejich těsného sepjetí se silami přírody a jejímy plody.

Vychutnejte si Žaludovku horkou či vychlazenou, samotnou nebo s přídavkem mléka či medu, filtrovanou pro opravdový požitek z její chuti nebo nefiltrovanou s jemnou usazeninou, která nápoji dodává hutný a zasycující charakter.
Žaludy použité na výrobu Žaludovky pocházejí z kontrolovaného volného sběru ze zdravých dubů z divoké přírody ekologicky čistých oblastí střední Evropy.

Stejně tak pochází z ekologické produkce i drobný podíl koření, které Žaludovce dodává zajímavou nasládlou chuť. Sanmozřejmně bez cukru, konzervantů či éček.
Nechte se překvapit její chutí i Vy!

Příprava:
1/2 - 1 čajová lžička směsi na 1 šálek hotového nápoje. Žaludovku zalijte horkou vodou a nechte 5 - 15 minut louhovat - čím déle, tím intenzivnější žaludová chuť.
Žaludovka zanechá jemnou usazeninu, která není na závadu, pro požitek z její chuti doporučujeme nápoj přefiltrovat přes sítko.
Možná je i příprava v kávovarech.

Zemědělská produkce EU/ mimo EU. 200g.

Složení:
90% pražené žaludy*, 10% ženšen.
* = z kontrolovaného ekologického zemědělství / z kontrolovaného ekologického volného sběru.