+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Éterický olej Jalovec Extra Hadek

Výrobce: Hadek
Kód: H4101

Vyberte variantu

Varianta:
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
530 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Profil vůně:
Svěží, balzámová, dřevitá.

Hlavní obsahové složky: 
Alfa a beta pinen, limonen, camphen, myrcen, cymen, terpinen.

Aromaterapeutické účinky:
Podporuje tok lymfy, a tím i odtok látkových zplodin z těla – má očistný účinek, uklidňuje při bolestech kloubů, celkově uklidňuje při nervozitě, posiluje žaludek, díky obsahu terpenických složek působí jako širokospektrální antibiotikum při zánětech dolních močových cest.

Využití v kosmetice: 
Na mastnou, zánětlivou pleť a při tzv. rozšířených žilkách. Proti otokům. Součást masážních olejů na uvolnění ztuhlých a bolestivých svalů, při dně a revmatizmu, dále po námaze a cvičení, je vhodný k péči o unavené nohy. Při celulitidě – koupele, masáže, osvěžuje, tonizuje. Urychluje hojení ran a zabraňuje tvorbě jizev, je vhodný při nadměrném zadržování vody v těle. Jalovcové zábaly napomáhají odstranit bolestivost kloubů. Vynikající olej pro diabetiky.

Bezpečnost při použití: 
Nepoužívat v těhotenství a při akutních zánětech ledvin.

Tip Karla Hadka: 
Lze používat i vnitřně: 1–3 kapky 3× denně po dobu 3 týdnů. Ale nezaměňovat olej z jalovcových bobulí s olejem z jalovcového dřeva při vnitřním použití!

Bezpečnostní upozornění: 
Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.