+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

ImunIQ Ave Natura 100ml

Doplněk stravy. Působí příznivě na dýchací cesty. Dodává energii a povzbuzuje vitalitu. Čistí a podporuje činnost jater.
Výrobce: Ave natura
Kód: DEN06
EAN: 8588007063355

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Široké spektrum bylinných složek a jejich vzájemná synergie přinášejí několik benefitů:

 • Jediná bylinná směs tohoto druhu na trhu

 • Významně podporuje obranyschopnost

 • Usnadňuje trávení

 • Příznivě působí na dýchací cesty

 • Dodává energii a povzbuzuje vitalitu

 • Čistí a podporuje činnost jater

Je vhodný i v případě akutního nebo zhoršeného stavu organismu.

Účinné složky:

 • Řecké oregano - Zlepšuje imunitu, má protizánětlivé a kašel tlumící vlastnosti.

 • Kurkuma - Přírodní antioxidant, podporuje normální funkci jater.

 • Zázvor - Podporuje přirozenou obranyschopnost těla, příznivě působí na dýchání a na funkci průdušek, napomáhá sekreci hlenů v dýchacích cestách, dodává energii. Podporuje vylučování žaludečních šťáv, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru. Příznivě působí na srrdce a cévy, i na pohyblivost kloubů.

 • Listy olivovníku evropského - Přispívá ke zdraví horních cest dýchacích. Povzbuzuje obranyschopnost organizmu.

 • Cibule - podporuje krevní oběh v cévních kapilárách, potlačuje pocit „těžkých nohou“, pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků.

 • Černý pepř - Pomáhá čistit játra, příznivě působí na jejich činnost. Přispívá k udržování průchodnosti dýchacích cest i vitálnosti nervového systému. Podporuje trávicí a pročišťovací funkce i vstřebávání živin z potravy.

Inteligentní imunita
Vytvářený pod přísným dohledem odborníků z více oblastí (medicína, chemie, fyzika). Z pohledu uznávaného lékaře v Ave natura definovali důležité oblasti působení

ImunIQ - podporu vlastní imunity lidského těla a schopnost působit proti patogenům (nejobecnější pojmenování mikroorganismů způsobujících onemocnění). Tento fakt ovlivnil i výběr jednotlivých složek ImunIQ. Chemik a fyzik se následně postarali o finální podobu za účasti vlastní technologie AVE ACTIVE®. Tento patentovaný postup umožňuje získat z jednotlivých rostlinných složek více antioxidantů, protizánětlivých, antibiotických látek jako konvenční metody. Navíc takto připravené extrakty jsou díky svému elektrickému náboji a velmi malým rozměrům částic pro náš organismus snadněji vstřebatelné. Tento celek uzavírá příjemná kořeněná chuť s dominantou oregana.

Doporučené dávkování:
Rozřeďte 2 ml (přibližně 2 pipety) ve sklenici vody (200 ml) jednou denně, nejlépe ráno. Po spotřebování celé dávky ImunIQ (100 ml) je vhodné na 2 až 4 týdny užívání přerušit a dopřát organismu prostor pro jeho přirozené fungování a adaptaci. Daný výživový doplněk je navržen pro dlouhodobou podporu zdraví. Jeho pozitivní vliv na organismus je citelný po 1. roce pravidelného užívání.

Doporučení Ave natura:

 1. V případě zvýšených nároků na organismus a příznaků nemoci, užívejte zvýšenou dávku, a to 2 ml přípravku 3-4 krát denně (maximálně po dobu 2 dní).

 2. Na dávkování preparátu je ideální měkká voda se sníženým obsahem chloru (například z filtrační konvice nebo převařená voda).

Jeho užívání je velmi variabilní. Můžete jej podle uvedených instrukcí ředit studenou vodou, ale i ohřátou v konvici na 40-60 °C. Při této teplotě se jeho účinné složky neničí, zůstávají stabilní a Vy dostanete nápoj, který Vás například v zimním období zahřeje. Pro ty, kteří preferují sladší nápoje je možné přidat trošku medu a citrónu. ImunIQ je také možné přidávat do džusů, ovocných šťáv. Je výborný v zeleném nebo bylinkovém čaji.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let.

Složení:
Voda, Extrakt z řeckého oregána (Origanum Vulgare), Extrakt z kurkumy (Curcuma Longa), Extrakt z čerstvého zázvoru (Zingiber Officinale), Extrakt z listů olivovníka evropského (Olea Europeae), Extrakt z čerstvého křenu (Armoracia Rusticana), Extrakt z čerstvé cibule (Allium Cepa), Extrakt z čeného pepře (Piper Nigrum).