+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Maska Henna Koruna krásy Soaphoria 100g

Směs jemně mletých bylin s přidáním tekutých složek, se přemění na nejúčinnější vlasový zábal či masku.
Výrobce: Soaphoria
Kód: SOA043
EAN: 8586017851917
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
197 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Směs jemně mletých bylinek a nerostu krásy se přidáním tekutých složek mění na nejúčinnější vlasový zábal. Prášek z listů neutrální henny, Shikakai a Amalaki s oxidem křemičitým vyčarují krásné vlasy. Neutrální henna (Cassia Italica) dodá vlasům sílu a lesk, eliminuje tvorbu lupů, očistí mastnou pokožku hlavy a napomůže regulovat tvorbu kožního mazu. Sušené a jemně mleté ovoce Amalaki vyživuje a regeneruje, čímž dodává vlasům bohatost a svěžest. Také stimuluje růst vlasů tím, že posiluje jejich kořeny. Preventivně působí proti vzniku některých kožních infekcí a kontroluje předčasnou ztrátu pigmentace vlasů. Lusky z keříku Shikakai působí příznivě díky značnému obsahu saponinu, proto je právem nazýván rostlinným šamponem. Stimuluje růst vlasů, udržuje zdravou pokožku a posiluje kořínky vlasů. Díky své optimální hodnotě pH jemně čistí bez změny hodnoty pH vlasů a pokožky. Oxid křemičitý nebo nerost krásy, remineralizuje, zlepšuje pružnost pokožky a podporuje růst vlasů. Je zvláště vhodný při ošetření citlivé, podrážděné a alergické pokožky hlavy. Rehydratuje ji a doplní jí ztracené minerály jako železo, draslík, sodík, hořčík, měď, zinek, a ještě mnoho dalších cenných stopových prvků.

Bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

APLIKACE

Masku / zábal vytvoříte smícháním přiměřeného množství práškové směsi s extra panenskými oleji, maceráty, ať už vodnatými nebo olejovými, hydrolátem, mlékem i jogurtem, přidáním vaječného žloutku či čerstvé ovocné šťávy. Vytvořte pastovitou hmotu. Přiměřené množství přípravku naneste na suché nebo umyté, ručníkem osušené vlhké vlasy. Prsty rukou vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Nechte působit 5 až 15 minut. Důkladně opláchněte vodou vhodné teploty a následně upravte běžným způsobem.

Používejte jednou až dvakrát týdně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

TIPY A TRIKY

Je vhodný pro každý typ vlasů, včetně barvených a výborně se kombinuje s tekutými i tuhými šampony.

SLOŽENÍ

Cassia Italica (neutrální Henna), Acacia concinna (Akácie, Shikakai) *, Emblica Officinalis Fruit Powder (Embilika lékařská, Amalaki) *, Diatomaceous Earth (Oxid křemičitý)

Certifikovaná organická složka

Obsah: 150ml