+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Čistění a úklid / Glovid Z - Čistící přípravek na ruce a povrchy

Glovid Z - Čistící přípravek na ruce a povrchy BeC Natura 400ml

Hygienizační sprej: 80% alkoholu + tea tree + vitamín E pro hygienicky čisté ruce a povrchy.
Výrobce: BeC Natura
Kód: PF108
EAN: 8056860314230
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
486 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Přírodní čistící sprej pro hygienické čištění rukou a povrchů s 80% alkoholem, esenciálními oleji, jako je Tea tree esenciální olej se svými známými antiseptickými vlastnotmi, a vitamínem E.

Co je to?
Glovid Z je přírodní čisticí sprej s dezinfekčním účinkem. Obsahuje 80% alkoholu, vitamínu E a éterických olejů, jako je Tea Tree, které tvoří jemnou vůni mastku. Jeho tekutá receptura se rychle odpařuje, aniž by zanechávala znatelné zbytky, je proto ideální jak pro hygienu rukou, tak pro povrchy.

Jak funguje?
Receptura s 80% alkoholem v kombinaci s esenciálním olejem Tea Tree účinně působí proti bakteriím, houbám a virům a působí rychle již po několika sekundách. Přírodní vitamin E spolu s éterickými oleji chrání pokožku zabalením do „neviditelné rukavice“ s jemnou čistou vůní.

Použití:

Pro hygienické čištění rukou – přípravek se nanáší na suché ruce a vtírá se do pokožky. Ruce se po aplikaci neoplachují. Pro povrchy: nasprejujte povrch a utřete papírovou utěrkou.

  • Přírodní přísady
  • Testovaná účinnost
  • Netestováno na zvířatech

Poznámka:
Přípravek vznikl v souvislosti s pandemií Covid 19. Vyrobeno podle pokynů Ministerstva zdravotnictví a pokynů Světové zdravotnické organizace, které obsahují 80% alkoholu, což poskytuje maximální ochranu na základě současných vědeckých poznatků.

Ingredients:
Alcohol Denat, Aqua, Glycerin, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Tocopherol, Parfum, Citronellol, Coumarin, Linalool, Geraniol, Limonene.