+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Energie+ (mateří kašička, zázvor,..) Flora Natura

Energie+ je směs vhodná pro dlouhodobou podporu a odolnost organismu. Ocení především ti, kterým něco chybí. Přírodní multivitamín postavený na mateří kašičce, včelím pylu a acerole, který díky zázvoru i zahřeje.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30180

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Flora natura nabízí produkt formou tekutých extraktů, které obsahují to nejlepší, co příroda a úly vyprodukují. Úlové produkty se používají už od nepaměti: královna se živí výhradně mateří kašičkou a dožívá se až 5 let, zatímco ostatní včely žijí 6 měsíců. Naše výrobky jsou zpracovávány a baleny s největší péčí, abyste si mohli užít jejich plně prospěšné účinky.

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v naší laboratoři.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 20 dní najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí.

Ingredience:
BIO* med (1500 mg), BIO* zázvor kořen (1000 mg**), BIO* včelí pyl (600 mg), BIO* mateří kašička (250 mg), BIO* acerola suchý extrakt (1000 mg**)

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* mateří kašička: 250 mg, BIO* zázvor kořen: 1000 mg**, BIO* včelí pyl: 600 mg, BIO* acerola suchý extrakt: 1000 mg**, BIO* med: 1500 mg

10 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah