+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Krémový čistící prostředek Ecover 500 ml

Krémový čistící prostředek (tekutý písek), odstraňuje i zašlé nečistoty a přitom nepoškrábe.
Výrobce: ECOVER
Kód: EVD06
EAN: 5412533004052

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Je určen k odstraňování zaschlých a čištění odolávajících skvrn na všech druzích tvrdého povrchu. Ideální pro kuchyně a koupelny, po použití budou koupelny, pracovní plochy i nádobí na vaření opět zářivě čisté. Výrobek obsahuje pečlivě vybrané složky vhodné i pro citlivou pokožku, s nejvyšší biologickou rozložitelností a nízkou úrovní toxicity pro život ve vodě.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Použití:
Aplikuje se přímo na povrch nebo na vlhkou houbičku. Povrch se očistí a opláchne.

Složení: 
více než 30% voda, najemno rozemletá křída, méně než 5% povrchově aktivní čistící složky na bázi cukru a rostlinného původu, koloidní jíl, glycerin, přírodní pryskyřice, biologicky rozložitelný konzervační prostředek.

Varování:
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Původ:
Belgie.