+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Čistění a úklid / Prací prostředky / Prací prášky / Prací prášek na barevné prádlo

Prací prášek na barevné prádlo ECOVER 1,2 kg

Ekologický prací prášek, vhodný pro každodenní praní.
Výrobce: ECOVER
Kód: EVP02
EAN: 5412533400274

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Má vynikající výsledky při všech teplotách, používá se na odstranění skvrn na barevných tkanivech. Neobsahuje enzymy, bělící složky, parfémy ani optické zjasňovače a je proto zvlášť vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Vylepšené složení a vyšší koncentrace zaručují zvýšenou účinnost, zvláště v oblastech se středně tvrdou a tvrdou vodou. Kombinuje čisté mýdlo s minerály a účinnými složkami založenými na obnovitelných zdrojích.

Použité složky mají nízkou toxicitu pro vodní život a velmi rychle se biologicky rozkládají.

Složení:
15-30% zeolity (změkčují vodu a stabilizují pH pro účinnější praní), 5-15% aniontové a neiontové detargenty rostlinného původu, mýdlo na bázi rostlinných olejů, amfoterní detergent na bázi rostlinných olejů (všechny tyto složky rozpouštějí mastnotu a špínu), škrob a jíl (zabraňují tomu, aby se při praní špína znovu dostala do tkaniva), citrát (změkčovač vody fermentovaný z cukru), silikáty (změkčují vodu a stabilizují pH), glycerin.

Původ:
Belgie.

Varování:
Způsobuje vážné poškození očí. Obsahuje Limonene. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snano. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal neo štítek výrobku.

Dráždivé