+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Echinacea BIO Flora Natura 20 * 15ml

Echinacea je bylinka užívaná především v souvislosti s imunitním systémem. Echinacea účinkuje rychle, má široký záběr a dá se kombinovat. Je vhodná jako podpora celkové obranyschopnosti organismu při chřipkách, nachlazeních a zvýšeném výskytu infekčních onemocněních. Podporuje zdraví horních cest dýchacích.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30029
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
489 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se pro systémová onemocnění Tuberkoloza, leukémie, autoimunitní onemocnění a nemoc HIV. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 3 týdny najednou.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Neužívejte více než 2 týdny najednou, pokud užíváte současně léky. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
100% BIO* echinacea (Echinacea purpurea) nadzemní části

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* echinacea (nadzemní části): 2000 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah