+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:
Alpík.cz / Kosmetika / Vlasová kosmetika / Vlasové oleje, kúry / Detox vlasová maska Rhassoul & Reetha

Detox vlasová maska Rhassoul & Reetha Khadi 150g

Výrobce: Khadi
Kód: KH070
EAN: 4260378049643
Dostupnost: expedice - dostupnost za 5-10 dnů od objednávky
269 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Khadi DETOX vlasová maska RHASSOUL & REETHA 

  • 100% přírodní
  • s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika

 Komplex účinných látek rhassoul (marocký jíl, mycí zem) a reetha (indické mýdlové ořechy): 

  • k hloubkovému čištění
  • k přípravě vlasů před barvením

Mimořádně jemný prášek na minerálně-rostlinné bázi zajišťuje intenzivní a zároveň jemné mytí, detox pokožky a vlasů a přípravu vlasů pro barvení rostlinnými barvami. Odstraňuje z vlasů zbytky pečujících a stylingových přípravků. Bez syntetických sulfátů či tenzidů.

Dává vlasům odlehčenost a svěžest.

 Ingredience:

Rhassoul / marocký jíl / mycí zem / Lavaerde - je známý svým působením po tisíciletí. V horách marockého Atlasu je používán pro jeho čisticí a ošetřující účinky při různých kožních problémech. Jméno "mycí zem" či "lavaerde" pochází z latinského "lavare", tedy "mýt" (občasný překlad jako lávová zem je chybný). Je obzvláště jemný a nenarušuje přirozenou lipidovou vrstvu pokožky.

Reetha / indické mýdlové ořechy - jsou používány v Indii po tisícilietí pro mytí. Vytvářejí jemnou pěnu. Čistí velice jemně a zároveň pečují o pokožku a vlasy. Rovněž reetha má využití při různých kožních problémech.

 Použití:

V závislosti na délce vlasů rozmíchejte 3 - 6 polévkových lžic prášku s horkou vodou do konzistence roztíratelné pasty, poté nechte vychladnout a nabýt na objemu. Aplikujte na vlasy a pokožku a v případě potřeby zakryjte ručníkem. Po 20 - 30 minutách vypláchněte vodou.

 Tip:

Čím déle necháte masku působit, tím hlubší je čistící účinek.

Netestováno na zvířatech.

 Důležité: Prosím vyhněte se kontaktu prášku s kovem (jako miska nebo lžíce). Nevdechujte prášek. Používejte pouze na neporušenou pokožku.

Složení (Ingredients): rhassoul, reetha