+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Complex 4+ Trávení (rozmarýn, saturejka, máta,..) Flora Natura

Komplex Trávení je určený na podporu normální funkce žaludku. Směs příznivě ovlivňuje stravitelnost pokrmů, prospívá slinivce, zmírňuje nadýmání a celkové nevolnosti.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30201

Je nám líto, ale produkt již není v nabídce

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 2 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
BIO* rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) listy, BIO* saturejka (Satureja montana) listy, BIO* máta peprná (Mentha Piperita) listy, BIO* zázvor (Zingiber officinale Roscoe), BIO* prvosenka (Primula veris) květy

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* rozmarýn lékařský (listy): 500 mg**, BIO* saturejka (listy): 500 mg**, BIO* máta peprná (listy): 500 mg**, BIO* zázvor 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah