+420 774 775 777
Košík je prázdný
Tisknout
Sdílet:

Complex 4+ Klouby (černý rybíz, harpagofyt,..) Flora Natura

Podporuje normální činnost pohybového aparátu. Komplex Klouby je určený na podporu odplavení škodlivin z těla především v oblasti našich kloubů a páteře. Směs napomáhá vylučování a pročištění těchto míst, tlumí záněty, je vhodná při bolestech.
Výrobce: Flora Natura
Kód: FN30209
Dostupnost: expedice - dostupnost za 2-6 dnů od objednávky
529 Kč (s DPH)

Podrobný popis

Sklizeno a zpracováno ve Francii, ampule baleny v laboratoři Flora Natura. Jejich laboratoř ve Francii vyvíjí a vyrábí produkty už 30 let. Jejich proces extrakce jim umožňuje získat vysoce koncentrované rostlinné extrakty rostlin. Laboratoř Scientica Natura vyvinula jedinečný proces konzervace, který nepoužívá sladidla ani konzervační látky, které by znehodnotili aktivní složky.

Návod k použití:
Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Jedná se o přírodní produkt, v produktu se může vytvořit mírný sediment. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se užívat při problémech s žaludečními vředy, dvanácterníkem nebo žlučovými kameny. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Jen pro orální užití, není vhodný pro injekce. Neužívejte více než 2 týdny najednou. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy. Dávejte pozor na zdravý životní styl. Uchovejte mimo dosah dětí. Před konzumací produktu se poraďte se svým lékařem.

Ingredience:
BIO* černý rybíz (Ribes nigrum) listy, BIO* Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) kořeny, BIO* kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) nadzemní části, BIO* lípa malolistá (Tilia corata) kůra, BIO* prvosenka (Primula veris) květy

*100% surovin pochází z ekologického zemědělství.
** ekvivalent suché rostliny

Složení 15ml ampule:
BIO* černý rybíz (listy): 500 mg**, BIO* Harpagofyt ležatý (kořeny): 500 mg**, BIO* kopřiva dvoudomá (nadzemní části): 500 mg**, BIO* lípa malolistá (kůra): 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**

20 ampulek pro orální podání
300 ml čistý obsah